PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 509
ocen
7,4 10 1 19509
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

rewelacja

ocenił(a) film na 10

mnie film zachwycil przede wszystkim cudnymi zdjeciami Paryza,

ocenił(a) film na 10
seynate

Ja ogólnie mam słabość do czarno-białego. Paryża i genialnych zdjęć. Oglądałaś "Człowiek który śpi?" Polecam, równie cudowny. Co do Angel-a to film kapitalny, cudowny magiczny. Duet Debbouze-Rasmussen jest genialny! W sumie nie wyobrażam sobie innej pary do obsadzenia tej pary. Ria jest nieziemska w tym filmie, choć myślałem że jest wyższa niż te 178 cm. Tak czy siak każdy kadr, każdy dialog jest świetny i naprawdę jest nad czym się zachwycać.

Tak btw to gratuluje gustu filmowego! Wpadałem, przypadkowo na Twój profil i widać że wiesz co to dobry film. Zresztą Twoja ocena filmu mówi sama za siebie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

Dziekuje :-)

rowniez za podpowiedz - 'Czlowiek ktory spi' jeszcze nie widzialam.

ocenił(a) film na 8
seynate

Tematyka filmu też zachwyca, a przy tym realizacja i gra aktorska bezbłędna. Spokojnie 8/10

OmniModo

Film świetny, Luc Besson to geniusz, a Paryż to przepiękne miasto, muszę się tam wybrać w lecie, bo w lutym stolica Francji nie wygląda tak pieknie:P

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Mam dokładnie takie samo zdanie, OmniModo. Jedynie mogę dodać, że rzeczywiście fantastyczne zdjęcia Paryża. ;) 8/10 ze spokojnym sercem ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones