PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116237}

Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje

Anne of Green Gables: The Sequel
7,2 25 056
ocen
7,2 10 1 25056
Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje

Uwielbiam ten film;) Ta część podoba mi się najbardziej. Bardzo lubię zakończenie filmu kiedy Ania spotyka sie z Gilbertem na mostku;) Jest jak dla mnie mega śmieszny, wzruszający i romantyczny. POLECAM

migotka1991_filmaniak

Ja najmniej tę czesc, jest bardzo niezgodna z powieścią. Okres uniwersytecki Ani w ogóle nie istnieje, a szkoda. Aktor grający Morgana Harrisa jest tak rażąco starszy od Ani! Zresztą w książce nie ma w ogóle takiego wątku

ocenił(a) film na 4
Sharlet

Dokładnie :( Mi też ta część plus następna zupełnie nie przypadła do gustu właśnie dlatego, że tak mało ma wspólnego z książka (książkami). Gdzie jest "Ustronie Patty"? Gdzie Gog i Magog? Gdzie Robert (Royal) Gardner? Gdzie Priscilla, Izabela (stuknięta pozytywnie), Stella? Gdzie bliźniaki? Tego zabrakło na rzecz podstarzałego kapitana, rozwrzeszczanych pannic i skostniałej pani "derektor". Tylko dla Megan i Jonathana daję tak wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 7
baba_yaga

A mi ten film się spodobał, pewnie za sprawą Ani i Gilberta :D

ocenił(a) film na 7
baba_yaga

O qurde, Nie czytałem tej książki, może dlatego podoba mi się pierwsza część a reszta to tak tylko z rozpędu. Ale zrozumcie mnie; nie jestem kobitką, może my odczuwamy takie sprawy inaczej jak WY :)

migotka1991_filmaniak

Dokładnie tak, film genialny, sama nie wiem czy lubię tę część najbardziej - chyba lubię 1 i 2 bardziej niż 3 :))) Chodź 3 mimo żę już nie ma tego "czegoś" nadal jesy ujmująca. Ale zdecydowanie góruje 1 i 2 część :D pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
rosaria

Genialny... Słaby, a nie genialny.

baba_yaga

co nie zmienia faktu,że dla mnie i tak genialny :P

ocenił(a) film na 4
rosaria

Co nie zmienia faktu, że niektórym wystarczy radosna "tfurczość" reżysera masakrującego piękną historię.

baba_yaga

Głęboka myśl. Dobrze, że ją zapisałeś/aś :)

baba_yaga

I tym oto zdaniem zamykam temat, przynajmniej z mojej strony. Miło było. :P

ocenił(a) film na 4
baba_yaga

Święte słowa.

migotka1991_filmaniak

na jakiej stronie mogę obejrzeć ten film? plis powiedzcie

pilko

cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones