PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754475}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,2 14 115
ocen
5,2 10 1 14115
4,0 3
oceny krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

Że zle dobrali obsadę? Szczególnie nie pasuje mi tutaj Kristen Stewart i pozostałe aktorki,juz lepiej jakby zagrały poprzednie aktorki!

ocenił(a) film na 3
aturi

Jakiś czas temu zainteresowałem się filmografią Stewart i dobrze wypadła w "American Ultra", który gatunkowo jest podobny do Aniołków, więc jest jakaś nadzieja. Stara obsada jest już po prostu za stara i nie oszukujmy się te filmy nie były jakoś zbytnio wybitne żeby za nimi tęsknić.

Kalimdor

Jeżeli nowe Aniołki będą podobne do ''American Ultra'', to już wiem że na pewno tej wersji nie obejrzę ;)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Chodziło mi, że film też jest w gatunku komedia-akcja. Stewart była najlepszą stroną tego filmu, bo scenariusz zdecydowanie kulał;)

Kalimdor

Oj zdecydowanie kulał - Bzura goniła bzdurę i to niestety nie śmieszyło ):

Ja wytrwałem do końca tylko dla Waltona Gogginsa, jednak szkoda tego aktora do takich gniotów.

aturi

Kreasten Stewart pasuje mi tutaj bardzo, serio. A propo poprzedniej obsady to zgadzam się z osoba wyżej.

mhoney

Kristen*

aturi

Papa Glapa, prezes NBP, ma lepsze aniołki.

aturi

Cameron od kilku lat jest na emeryturze. Lucy zasiedziała się w TV. A Drew od lat stara się wrócić do pierwszej ligi, ale jej nie wychodzi...

P.S. Też chciałbym aby wróciły. I zmagające się z przeciwnikami i menopauzą aniołki mógłby być ciekawym pomysłem.

cxap

Serio ten pomysł brzmi o wiele lepiej.

cxap

Też o tym pomyślałam, ze stara ekipa mogłaby wrócić jako aniołki na emeryturze :)

ocenił(a) film na 4
aturi

Kristen trzymała film. Ella też ok.

Aryadne

Ella to najpiekniejszy aniolek od czasow Jacklyn Smith!

aturi

Tak, tylko Ty.

aturi

Jasne, że złą. Czas na męską wersję aniołków. W końcu jest równouprawnienie, czy nie ma?

eltoro10000

Każdą część przygód James'a Bonda można uznać za męską wersję aniołków. Do tej pory nie powstał jakoś Bond w wersji kobiecej, więc dlaczego każdy film szpiegowski miałby być robiony z jakimś podziałem na płeć? Na tym polega zamysł tego filmu, że ma być on głównie o kobietach-szpiegach. O mężczyznach powstała już masa filmów o tej tematyce, chociażby wcześniej wspomniany Bond albo Faceci w czerni, dlatego chyba lepiej, żeby ta seria filmów pozostała w wersji kobiecej.

Alex_Moon_2

A po co kręcić Ocean Eleven, Ghost Busters i całą masę innych filmów w żeńskiej wersji? Chyba lepiej, żeby pozostały w wersji męskiej, zwłaszcza, że te babskie remaki najczęściej stoją na żenującym poziomie.

aturi

Kristen jest znakomitym odpowiednikiem Kate Jackson. Spokojnie daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones