Film

Angels in the Outfield

1994 1 godz. 42 min.
6,0 14 681
ocen
6,0 10 14681
836
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
{"id":"30365","linkUrl":"/film/Anio%C5%82y+na+boisku-1994-30365","alt":"Anioły na boisku","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/65/30365/6916617.2.jpg"}
Dorastający w rodzinie zastępczej Roger modli się o to, by jego ulubiona drużyna bejsbolowa zdobyła mistrzostwo. Chłopiec wierzy, że gdy zostanie wysłuchany, wróci do niego ojciec. Więcej Mniej

Anioły na boisku zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Film dostał 3 nominacje
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Jedenastoletni Roger (Joseph Gordon-Levitt) przebywa w rodzinie zastępczej. Chłopiec stracił matkę, ale ma nadzieję, że zaopiekuje się nim biologiczny ojciec (Dermot Mulroney). Mężczyzna jednak nie ma takich planów. Wyjeżdża, a na pożegnanie zapowiada, że wróci po syna, jeżeli jego ulubiona drużyna baseballowa, Kalifornijskie Anioły,Jedenastoletni Roger (Joseph Gordon-Levitt) przebywa w rodzinie zastępczej. Chłopiec stracił matkę, ale ma nadzieję, że zaopiekuje się nim biologiczny ojciec (Dermot Mulroney). Mężczyzna jednak nie ma takich planów. Wyjeżdża, a na pożegnanie zapowiada, że wróci po syna, jeżeli jego ulubiona drużyna baseballowa, Kalifornijskie Anioły, zdobędzie mistrzostwo. Brzmi to tak, jakby powiedział, że nie wróci nigdy, bo gracze mają poważne kłopoty z wygraniem pojedynczego meczu, nie mówiąc o całych rozgrywkach. Roger jednak chwyta się nadziei na spełnienie swych marzeń i modli się usilnie o zwycięstwo swoich ulubieńców. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu, podopieczni trenera George'a Knoxa (Danny Glover) wreszcie zaczynają wygrywać. Jednak tylko Roger wie, że jest to zasługa aniołów, które przybyły na ziemię, by pomóc zwyciężyć drużynie, której brak wiary w siebie. Na czele niebiańskiej świty stoi Al (Christopher Lloyd). Jednakże przybyszów z nieba widzieć może tylko Roger.

boxoffice
$50 236 831 w USA
budżet
$24 000 000
studio
Caravan Pictures / Walt Disney Pictures
data produkcji
1994
tytuł oryg.
Angels in the Outfield
inne tytuły
Anioły na boisku Polska
Rezerwowy anioł stróż (tytuł video) Polska
Angels (alternatywna pisownia) Wielka Brytania
Więcej...
Kiedy Roger i George Knox ustalają wspólne znaki, linka od okularów George'a jest zawinięta i rozwinięta w poszczególnych ujęciach.
Przed meczem finałowym na trybunie widać kobietę w stroju anioła i czapce na głowie. Po chwili ta sama kobieta dopiero podąża na trybuny.
Kiedy George idzie wraz z Rogerem i J.P. do vana w jego oknach widać odbicie mikrofonu i sprzętu nagłaśniającego.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych