PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3890}

Anna tysiąca dni

Anne of the Thousand Days
7,3 3 393
oceny
7,3 10 1 3393
Anna tysiąca dni
powrót do forum filmu Anna tysiąca dni

Warto obejrzenia 8/10

użytkownik usunięty

Piękne kostiumy i zdjęcia, ciekawy scenariusz, bardzo dobra gra aktorska Geneviève Bujold I Richarda Burtona

Swoją drogą henryk VIII to niezły ku.tas był, a tak ją kochał tak za nią szalał, rozwiódł się dla niej z tego powodu miał na pieńku z kościołem z Rzymem, wymordował wielu ludzi, by na koniec i tak obciąć jej głowę bo mu syna pierworodnego nie urodziła, no traktowanie kobiet jako jakiś inkubatorów, szkoda że historia nie potoczyła się tak że jego własna córka Elżbieta by go zdetronizowała i odpłaciła mu się za to jak potraktował jej matkę i inne kobiety


film na prawdę dobry u mnie 8/10 często do niego wracam a rzadko wracam do kostiumowych bo mi się jakoś z nudą kojarzą, a ten wręcz przeciwnie pewnie przez bardzo dobre aktorstwo :)

ocenił(a) film na 7

To były czasy, gdzie kobieta miała niską wartość. Hmm do dziś w Azji czy Afryce tak jest.
Zresztą wg mnie nawet w Europie w tym całym równouprawnieniu, feminiźmie jest hipokryzja,
bo prawie każda inteligentna kobieta szuka przede wszystkim władczego, pewnego siebie, bezpośredniego męzczyzny,
bo instynkt podpowiada jej że to najlepszy wybór, więc obojętnie jakby nie była pewna siebie chce być osobą uległą,
bo to 100% mężczyzna nadaje się do decydowania w trudnych decyzjach, a nie kobieta :):):)

użytkownik usunięty
returner

w krajach islamskich - ta sama sprawa

Każdy dorosły odpowiedzialny człowiek, bez względu na jego płeć potrafi podejmować rozsądne trudne decyzje.

Także naprawde kobiety potrafia byc samowystarczalni, tak samo zreszta jak i mężyźni, dajmy ludziom wolność w decydowaniu o sobie.

ocenił(a) film na 8

Warto poznać, zobaczyć... polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones