PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3890}

Anna tysiąca dni

Anne of the Thousand Days
7,3 3 393
oceny
7,3 10 1 3393
Anna tysiąca dni
powrót do forum filmu Anna tysiąca dni

Rewelacja ! wszystko mi się w nim podobało ! świetne sceny napięcia i namiętności między Henrykiem i Anną :) Film wciągający niesamowicie ,zrobiony z pasją a Burton nie gra Henryka -ON JEST HENRYKIEM ;) Anna Boleyn również znakomita :)

ocenił(a) film na 9
rica_2

popieram!!! rewelacja! klimat, obsada, dialogi... - wszystko!!!
a zakończenie z małą Elżbietą - późniejszą WIELKĄ - majstersztyk!!!

bruce1940

bądż tak miły i napisz SPOILER. Tego wymaga kultura.

ocenił(a) film na 9
dona.marie

Jestem tak miłA i - czego wymaga kultura - odpowiadam jedynie w ten sposób na tego typu zaczepki. ;))

bruce1940

męski avatar, męski nick-kompleksy czy problem z samookreśleniem?

ocenił(a) film na 9
dona.marie

Dona, masz jakieś problemy? Tutaj dyskutujemy o FILMACH, a nie o moich avatarach i loginach. Co Cię to obchodzi, jaki ja mam avatar, jaki mam nick, a jakie kompleksy? Jakbym była facetem, to byś była mniej czepialska? ;) Jeśli masz ochotę się pokłócić, poszukaj innych portali. Nie łam tutejszego regulaminu, bo chyba nie masz powodów. :)
Co do tematyki tutejszego forum i omawianego tu filmu, uważam, że jest to obraz genialny i godny polecenia. :) Zarówno obsada jak i scenariusz, nawiązujący do ZNANEJ WSZYSTKIM HISTORII, ŁĄCZNIE Z ZAKOŃCZENIEM, O KTÓRYM WSPOMNIAŁAM POWYŻEJ, zasługują na pochwałę. :)

ocenił(a) film na 8
rica_2

podpisuje sie pod opinią-mam podobne odczucia, zwłaszcza jeśli chodzi o ekspresję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones