PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604188}
5,7 12 859
ocen
5,7 10 1 12859
Apollo 18
powrót do forum filmu Apollo 18

Wracam co jakiś czas na forum tego filmu żeby go bronić. Naprawdę polecam, zwłaszcza miłośnikom tematyki lotów kosmicznych itp. Bardzo fajny klimat, dobry pomysł, ciekawa realizacja- found footage w kosmosie to coś nowego w końcu :) Warto zobaczyć, pomimo krzywdzącej moim zdaniem oceny na FW.

ocenił(a) film na 6
fan_pl

zgadzam się, przy średnim czy nawet niskawym budżecie można zrobić ciekawy film który dodatkowo przyzwoicie wygląda.

ocenił(a) film na 8
fan_pl

Film fajny,troche monotonny i momentami nudny ale zaskoczyli mnie ksiezycowi " obcy". Spodziewalam sie strasznego potwora lub jakiejs istoty ( to by bylo banalne)a tu prosze. Kamyczki zamieniajace sie w pajaki. Fajny pomysl,nowatorski . Interesuje mnie tematyka kosmosu i wszechswiata i czytam o tym ostatnio dosc sporo i musze powiedziec ze jak zobaczylam owych ksiezycowych obcych to przypomnialo mi sie zdanie ktore wypowiedzial jakis tam naukowiec,mianowicie ze istoty zamieszkujace we wszechswiecie wcale nie musza wygladac tak jak nam podpowiadaja media i wyobraznia.moze to byc cos co wogole wykracza wygladem poza nasz "ograniczony ziemski umysl. I ten film dokladnie to ukazuje.

ocenił(a) film na 8
oZeta

Księżyc mnie fascynuje za każdym razem kiedy na niego patrzę. Musi tam być niesamowicie, ale też pusto, cicho i strasznie :) i to udało się twórcom tego filmu uchwycić. Trójka ludzi utknęła tak cholernie daleko od domu, jak Rockwell w Moon (tam to dopiero był klimat, rewelacyjny film). Patrzą na ziemię z daleka i nie mogą wrócić.

ocenił(a) film na 8
fan_pl

Mysle ze na ksiezycu cos zyje i ma sie dobrze albo jest regularnie nawiedzany przez obce istoty:D a czytajac niektore hipotezy ze pusty w srodku,ze stare satki kosmiczne tak leza ze pusty w srodku ,ze tunele , ze sztucznie stworzony niczyn Fobos ,ze baza obcych..to niewiadomo co myslec. Ale fakt- znalezc sie tam nie bylo by fajnie.mroczne,szare i ponure miejsce. Co do filmu Moon- to nie ogladalam! Jak to cholera mozliwe??? Hurra nowy film do obejzenia w tej tematyce:)

ocenił(a) film na 5
oZeta

"Ale fakt- znalezc sie tam nie bylo by fajnie.mroczne,szare i ponure miejsce."
Byłoby wręcz wspaniale! Pod warunkiem że wróciłoby się z powrotem w całości :) Można byłoby na własne oczy zobaczyć Ziemię z odległości kilkuset tysięcy kilometrów... niesamowite przeżycie.

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Pod tym kàtem to tak! Ale nie samemu sie tam obudzic pewnego razu...:)

ocenił(a) film na 5
oZeta

Wtedy to nieprzyjemnie, fakt. Chyba że miałoby się do dyspozycji sprawny lądownik (plus umiejętność jego pilotażu) oraz kogoś czekającego na orbicie, to też wtedy fajnie, haha ^^

ocenił(a) film na 8
Julia_20

O wtedy to czadowo:)

ocenił(a) film na 1
fan_pl

Broń Ordonie,broń...tylko nie ma czego bronić bo ten zlepek "nibydokumentu" nie można nazwać filmem.

ocenił(a) film na 6
fan_pl

Bronisz filmu, a sam nie wystawiłeś oceny, oceń na 10 to może średnia podskoczy.

fan_pl

Tak oznaczajcie wysoko niech jeśli lulice
Fajny!

ocenił(a) film na 4
fan_pl

Mnie najbardziej ciekawi czemu tam było przyciąganie ? A może Buzz i Armstrong (synonim słowa oszust) zapomnieli nauczyć panów aktorów tego Księżycowego skoku ba może i nauczyli tylko jak tu skakać w tym ciężkim skafandrze. Co do filmu to średniak jeśli chodzi o fabułe a i klimatu nie było.

ocenił(a) film na 3
octstuff23

Wreszcie ktoś, kto MYŚLI! Ziemia jest płaska, światem rządzą jaszczury z kosmosu, szczepionki powodują autyzm, pandemia nie istnieje, 5G zamienia mózgi w galaretę, wszystkie samoloty rozpylają chemtrails, a Kopernik była kobietą. MYŚL dalej ...

ocenił(a) film na 4
mak65

Jak chcesz o czyms porozmawiac to napisz o co ci chodzi bo jak narazie to wyczuwam urazona dume, czlowieka uwiezionego przez ekran I religie nauki. Stary z tym Kopernikiem to pojechales !!! Kogo obchodzi czym on byl, poza freemasonem oczywiscie. Tak tak 5G zmienia mozgi w galarete, jestes tego mocnym dowodem.

ocenił(a) film na 3
octstuff23

"Religia nauki"? Dobre, naprawdę dobre. Pod tym względem jesteś raczej niewierzący - co ja mówię; pod tym względem jesteś poganinem, bo ta "religia" nie skakała jeszcze dziewiczych obszarów twojego mózgu

ocenił(a) film na 4
mak65

Nie ma o czym rozmawiac. Wez boostera, zaloz maske, trzymaj dystans, ode mnie napewno. W Lidze NBA 99% zawodnikow jest zaszczepionych. W tym momencie okolo 70% z nich zostalo umieszczonych w protokole zdrowotnym I w izolacji. Jest tam 0% umieralnosci, 0% hospitalizacji I 0% jakichkolwiek objawow. Ty mi odpowiedz - na co Oni choruja ? Zacytuje jednego z tych "umierajacych" po izolacji. " Jedyny objaw jaki mialem to nuda " ja chyba choruje na to samo, Bo mam ten Sam objaw dyskutujac z Toba. Serio jak chcesz prowadzic prawdziwa dyskusje to wez podaj jeden argument na temat czegokolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones