PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314270}

Appleseed: Ex Machina

Ekusu makina
7,1 3 368
ocen
7,1 10 1 3368
Appleseed: Ex Machina
powrót do forum filmu Appleseed: Ex Machina

Pojawiają się nowi ludzie, pytają "jakieś fajne anime", a w odpowiedzi czytam ciągle to samo, ciągle odwołania do staroci: akira, zamek haru, evangelion...
Ale ja chcę zapytać o coś nowego ? Anime skończyło się na tych kilku tytułach ?
Ostatnie o czym słyszałem to właśnie Appleseed ex...ale to było w 2007.
Co teraz ?

rhotax

a Metropolis widziałeś? może nie najnowsze ale nie wymieniłeś więc pomyślałem.. :) Vexille też było fajne ale z 2007 bodaj

ocenił(a) film na 2
rhotax

do 'fajnych' appleseed bym nie zaliczyl

rafkulak

Faktycznie ;-)

rhotax

Afrosamuraj (2007), Vampire Hunter D: Żądza krwi (2000), Ghost in the Shell (1995), Paprika (2006), Final Fantasy VII: Advent Children (2005), Evangelion Shin Gekijōban: Ha (2009), R.O.D: Read or Die (2001), Samurai champloo (2004), Ao no Exorcist (2011), Karas (2005)...

Poleciłem też kilka zamkniętych i krótkich serii odcinkowych. Nie będę polecał takich gigantów jak Naruto, Bleach, czy One Piece... Ani dramatów i ekranizacji bez akcji.

Jeśli ktoś może dodać coś ciekawego do tej listy to proszę bardzo, chętnie zobaczę ;-)

Muuuuuu

Ah i jeszcze Origin: Spirits of the Past... Naprawdę trzeba się natrudzić żeby to znaleźć na Filmwebie... Polski tytuł - Agito Srebrzystowłosy (2006) ;-]

ocenił(a) film na 2
Muuuuuu

Black Lagoon, Beck, Darker than BLACK, Fate/Stay night, Michiko & Hatchin, Baccano!, a z obyczajowek godnych uwagi to na pewno Nodame no Cantabile oraz Honey and Clover
Jesli Cie/Was nie przejmuja dlugie serie to rowniez Monster (kryminal) oraz Legend of the galactic heroes (space opera - stare, ale najwybitniejsze anime, jakie mialem przyjemnosc ogladac - ogromne, epickie dzielo)

rafkulak

Wiedziałem że mam zaległości ;-P Jak ponadrabiam to się wypowiem co się podoba ;-)

rhotax

Sword of the Stranger, świetna finałowa walka, ekstra klimat, kilka bezimiennych postaci, których losy nagle się krzyżują.

Blood, the last Vampire. Godzinny film, serial Blood+ jest do bani.

rhotax

No nie wierzę, że wśród fanów anime zabrakło takich tytułów, jak:
"Cowboy Bebop"
"Ergo Proxy"
"Avatar: The Last Airbender"
"Full Metal Alchemist"
"Last Exile"
"Hellsing"
"Eureka7"
"Sword Art Online"
Polecam bardzo :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones