PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 183
oceny
6,6 10 1 112183
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

dlaczego, oj dlaczego ja na to wydalem pieniedze... beznadziejne CGI, sceny pod wada po chwili mecza, plytka historia ktora w ogole nie wciaga. beznadziejny soundtrack. w pewnych momentach scenarzysci chcieli byc smieszni, niestety nie wyszlo. po jakis 40 minutach nie moglem sie doczekac kiedy to sie skonczy (niestety nie mam w zwyczaju wychodzic z kina w polowie seansu). za kazdym razem po filmie DC mam wrazenie ze to filmy kategorii B od Marvela.
NIE POLECAM

ocenił(a) film na 8
gollum

Najlepszy film DC.

gollum

W porównaniu do Ligi czy BVS to Aquaman wypada bardzo dobrze. Po poprzednich filmach od DC można było się domyślać,że historia będzie prosta, montaż chaotyczny a sami bohaterowi plastikowi. I albo się to lubi mimo wad albo w ogóle nie idzie do kina.

ocenił(a) film na 7
gollum

Naprawdę przesadzacie, jakieś wewnętrzne frustracje mącą wam osąd i zamiast czerpać przyjemność z nie najgorszego filmu w swoim gatunku, masochistycznie dopatrujecie się pierdół aby zepsuć sobie film. Oczywiście, one są, one czasem kłują w oczy, ale po co tak się tym linczować? No dobra, do pewnych spraw trzeba dorosnąć lub ochłonąć... Też kiedyś sama szukałam sobie pretekstu do wk*rwienia i wylania na coś swojego niezadowolenia i złości, więc rozumiem.. Ogólnie film wyszedł dobrze, zajebiste (nie guilty ale prawie) pleasure. Podpisuję sie pod wypowiedzią PanNikt_fw . Calm down

gollum

" po jakis 40 minutach nie moglem sie doczekac kiedy to sie skonczy " Odróżniasz "jakiś" od "jakichś" czy nie bardzo?:)

ocenił(a) film na 8
gollum

Czego wy k&#!a wymagacie? Wy macie wymagania by ten film był pełen tragedii niczym w filmie "Zjawa"? Uniwersa Marvel i DC i każde filmy o superbohaterach mają swoją magię. Każdemu zapasi film który mu przypadnie do gustu ale żeby aż tak ocenić film i nie którzy po 1h seansu? No proszę was, większość filmów o superbohaterach są dla młodzieży bądź dla całych rodzin, efekty w tym filmie nie są za dobre nie są za złe, sam miałem chwilowe problemy z efektami, no ale dało się przyzwyczaić, fabuła według mnie jest jedna z lepszych i jest po prostu dla młodzieży, soundtrack dla mnie po prostu cudowny. Mamoa dodawał tam w pewien sposób magię i komedię do tego filmu. A wy tam chcecie by ten film był wielce zajebisty bo chcecie by byla akcja non-stop. A co do ustawień kamer itp. to też świetnie wyszło

ocenił(a) film na 2
gollum

DNO. DC spadło w to samo bagno co marvel, brzydkie, schematyczne i głupie. Grupa odbiorcza 8-12.

ocenił(a) film na 3
gollum

po prostu wszystko na jedno kopyto, gonią i strzelają, strzelają i gonią...

gollum

Nudzisz człowieku, chyba tylko po to żeby podkreślić swoją odrębność. ;)

Mam zupełnie odmienne odczucia. Po całej masie całych serii klepanych według tego samego wzorca na których setnie się wynudziłem, miałem okazję obejrzeć całkiem zgrabnie zrealizowaną bajkę. Może jedynie ostatnie sekundy były zbyt nadęte, ale cała reszta mi podobała. Bawiłem się znakomicie i film jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 10
gollum

Co za bełkot

ocenił(a) film na 3
gollum

I te żarty... Jak ten okrągły mechanizm uruchamiają wodą..."mogłem nasikać" no boki zrywać...

ocenił(a) film na 10
gollum

Aquaman lepszy iż te wszystkie gowniane filmy Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones