PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710839}

Areszt domowy

Housebound
6,1 10 874
oceny
6,1 10 1 10874
5,3 3
oceny krytyków
Areszt domowy
powrót do forum filmu Areszt domowy

Dawno tak sie nie usmialem szczerze na filmie. Ogolnie film 7/10 Jakie sa Wasze ulubione sceny?

1. jak Amos prosi o Graysona o cos do otowrzenia dziury a tez bierze jego noz :D
2. przestarszony Eugene w lazience :D
3. jak Kylie dostaje po twarzy od Amosa kiedy mowila a co mi zrobisz :D

film natarafilem z przypadku.

Freddie

Dodałbym jeszcze końcową z kamerą, podanie nożyczek... Cały film od pewnego momentu staje sie niesamowitą akcją - i śmieszny i straszny zarazem.

ocenił(a) film na 8
Freddie

Dobre było jak Kylie co raz przerywała sikanie żeby posluchać glosów ze ściany.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Scena nabiera smaczku gdy już wiemy co to było, gdzie i jakie miało hobby (te rysunki).

ocenił(a) film na 8
Freddie

Mnie się podobała scena, gdy Kylie walczyła z Dennisem z tarką na ręce i potarła go po twarzy tą "bronią". :)

ocenił(a) film na 5
Freddie

Oczywiście scena, gdy Eugene pokazuje swoją dobrą kryjówkę ;)

ocenił(a) film na 7
lew890

lew890 - to poszarpało galaktyki- takie "durne" sceny uwielbiam :D

ocenił(a) film na 6
Freddie

Kilka scen rozłożyło mnie ze śmiechu. Zasadniczo im bliżej finału, tym było ich więcej. Pod koniec następowały jedna za drugą. O ile początek się dłużył o tyle końcówka to było 20-30 min. maratonu. Straszno to nie, śmieszno – jak najbardziej.
Mnie chyba najbardziej rozbroiła finałowa scena, gdy Eugenie cuci główną bohaterkę pukając „pazurkiem’, po czym podaje argument ostateczny pod postacią „elektrowstrząsów”

użytkownik usunięty
Freddie

"rusz ten tłusty tyłek" - mówi córka do matki gdy ta próbuje wpełznąć przez otwór w ścianie. - "Taką mam budowę" - odpowiada matka.

ocenił(a) film na 7
Freddie

albo ta scena kiedy Dennis biega "ubrany" w kosz na pranie, z nożem w rece :D

ocenił(a) film na 6
Freddie

Moment w którym Dennis wybiega z koszem na głowie na korytarz z tymi piskami haha

ocenił(a) film na 8
Freddie

Plus wszystkie te momenty, gdy w domu jest ciemno, bohaterka jest sama i niespodziewanie rozlegają się niepokojące syntetyczne dźwięki "Hello Moto!" :D

ocenił(a) film na 1
Freddie

Ten film to jest jakieś nieporozumienie ani to horror, ani komedia dla mnie straszne nudy do przewijania. Głęboko odradzam

ocenił(a) film na 7
Freddie

Mi sie podobalo jak ten dziadzio dostal dachowka w leb ;d

ocenił(a) film na 8
Freddie

Akcja z tarką
Bieganie z koszem na pranie na głowie i nożem w dłoni
Cucenie głównej bohaterki poprzez pyrkanie jej pazurkiem
Ale prawdziwą wisienką była ‘kryjówka’ Eugene – padłam

ocenił(a) film na 7
Freddie

Moment z nożem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones