PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710839}

Areszt domowy

Housebound
6,1 10 874
oceny
6,1 10 1 10874
5,3 3
oceny krytyków
Areszt domowy
powrót do forum filmu Areszt domowy

Sympatyczny film

ocenił(a) film na 9

Absurdalny humor zdecydowanie przeważa tu nad nastrojem grozy, choć było w tej produkcji też kilka momentów, w których poczułem autentyczny niepokój.
Główna bohaterka, przez swoją ciągłą, przesadnie okazywaną złość, była trochę irytująca, a finałowa scena, choć zabawna, to nieco za krótka i jakby zrobiona na siłę, ale poza tym raczej trudno jest się do czegoś w tym filmie przyczepić. Stanowi on dobrą alternatywę dla powstających w ostatnich latach horrorów, które wcale nie straszą i ogólnie dla kina, które próbuje być błyskotliwe, a takie nie jest. "Housebound" jest zabawny i pomysłowy i myślę, że warto się z nim zapoznać choćby po to, by po prostu zobaczyć coś innego. Ja na pewno będę do niego wracał.

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Od pierwszego do ostatniego słowa, Twojej wypowiedzi, się odnajduję. Nowo Zelandczycy też potrafią - i to jak !!! REWELACJA - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Potwierdzam wszystko co napisane. Nie umiałem się dzisiaj zdecydować czy chce komedię czy horror. A tu przypadkiem takie połączenie. Świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones