PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 801
ocen
7,4 10 1 253801
5,7 29
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Powstały w tym samym czasie,oba katastroficzne... Ale któryś musi być lepszy... Dla mnie
tym "lepszym" filmem okazał się Dzień Zagłady. Bo został katastroficznym od początku do
końca, a Armagedon...

ocenił(a) film na 6
Nyna90

Armageddon to jest bajka. aby go oglądać bez zażenowania trzeba mieć wiedzę nie większą niż początek gimnazjum. Taki western klasy B w kosmosie jak dla mnie. Ładne, efektowne, kolorowe i bujda na resorach. Niestety "Dzień zagłady" jest za bardzo realistyczny i stonowany na popcornowej widowni.

ocenił(a) film na 8
KarolZet

To,że film KATASTROFICZNY jest realistyczny to duży plus. Według mnie.
Armagedon kończy się dobrze - dla ludzkości ginie jeden człowiek co jest dla mnie troszkę zbyt mało katastroficzne :)
W "Dniu Zagłady" dzieje się więcej.

ocenił(a) film na 6
Nyna90

No tak. Ale te prany to ja o "Dniu Zagłady", a nie to tym turbo westernie w kosmosie.

ocenił(a) film na 8
KarolZet

Nie rozumiem co napisałeś,zupełnie

ocenił(a) film na 6
Nyna90

"prany" => "peany", a kosmicznym westernem nazywam "Armageddon". Zrzućmy to co wyprodukowałem na podziębienie, które mnie męczy.

KarolZet

no i wlasnie takie osoby jak Ty nie powinny ogladac takich filmow gdyz robia niesmak wokol takich klasykow... to proste ze bajka bo przeciez nie bylo takiej sytuacji ze miala w nas uderzyc asteroida. a co do innych rzeczy nie widze fantazji... jest humor , jest akcja , jest troche dramatu i romantyzmu. ten film ma wszystko co powinien miec dobry film...

ocenił(a) film na 6
marcino241984

A może niektórzy, jak Ty np. nie powinni się wypowiadać na forach, bo jak widać nie potrafią przyjąć do wiadomości, że to co im się podoba, to żadna wielkie mecyje, a tylko przeciętne, choć efektowne, wręcz efekciarskie kino rozrywkowe. Co Tobie miód innemu trucizna, co Ty kochasz dla innego jest zwykłym pyłem codzienności i zrozum to, zanim kolejny raz zaczniesz rozdawać tonem eksperta co kto powinien, a czego nie, bo się mocno zapędziłeś próbując rozstawiać mnie po kątach i to z powodu tak przeciętnej, pod względem wartości, produkcji.

ocenił(a) film na 8
KarolZet

Lol... Oba filmy są bajeczką, ale Armageddon jest lepszy. Przecież w obu filmach jest lądowanie na komecie (buahahahaha), a na dodatek w "Dniu Zagłady" jest to słabo pokazane.

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

A w Armageddonie jest dobrze pokazane przecież. Ten "realizm". W "Dnie Zagłady" choć próbują działać w miarę z sensem. Armageddon to ostra jazda bez trzymanki dla zgrywy. Zrobiona ładnie, ale nigdy nie próbująca nawet udawać, że jest czymś więcej niż bajką dla dużych dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones