PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 862
oceny
7,4 10 1 253862
5,7 30
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Zarąbisty, naprawdę film nadaje się do filmów stulecia. Świetny , jak są co go nie widzieli to niech żalują...prawie 20 lat temu pirwszy raz oglądałem a ten film się nie starzeje.

ocenił(a) film na 8
krater_GG

Też ogladałem ponownie na TVN.Najlepszy moment jak Harry odprowadzał młodego ,który wylosował najkrótszą słomke i musiał detonowac ładunki wybuchowe ,facet zajął jego miejsce naprawde prawdziwy bohater.Dobre było też jak stracili jeden pojazd i gdy już nie było nadzieji na dokończenie dziury nadjechała załoga drugiego promu, i ten tekst Harrego do NASA jak odzyskali łączność coś w stylu "Obiecałem córce, że wróce mamu tu robote do wykonania nie wiem jak wy ale my zabieramy sie za kopania".Podobał mi się też moment w którym Willie podszedł do Grace i powiedział "Chciałbym uścisnąć rękę córki najdzielniejszego człowieka jakiego znałem".Po wczorajszym seansie podniosłem ocene do 8.

użytkownik usunięty
Pan_Dr

Na przyszłość polecam oglądać wersję z Polsatu, mają lepsze/ciekawsze tłumaczenie dla lektora, bądź wersję DVD.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones