plakat filmu Armia Boga: Proroctwo

Armia Boga: Proroctwo

The Prophecy 3: The Ascent
6,1 2 818
ocen
6,1 10 1 2818
747
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":3931,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Armia+Boga%3A+Proroctwo-2000-3931/tv","text":"W TV"}]}
Armia Boga: Proroctwo
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kaznodzieja Danyael zginął z rąk słuchającego jego kazania niewidomego. Świadkami zdarzenia byli: Maggie, narzeczona kaznodziei, oraz jeden z archaniołów, Gabriel. I to właśnie on postanowił zamieszkać wśród ludzi. Zabity również należał do grona nadprzyrodzonych istot. Był on synem anioła Daniela i ziemskiej kobiety Valerie i dlategoKaznodzieja Danyael zginął z rąk słuchającego jego kazania niewidomego. Świadkami zdarzenia byli: Maggie, narzeczona kaznodziei, oraz jeden z archaniołów, Gabriel. I to właśnie on postanowił zamieszkać wśród ludzi. Zabity również należał do grona nadprzyrodzonych istot. Był on synem anioła Daniela i ziemskiej kobiety Valerie i dlatego jego śmierć była pozorna. W momencie, gdy ciało trafia do kostnicy, Danyael ożywa. Jednak nadal wisi nad nim niebezpieczeństwo, ponieważ jedna z niebiańskich frakcji walczących o władzę nad światem wysyła za nim w pościg Zophaela.

Armia Boga: Proroctwo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.