PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
2 504
chce zobaczyć
4,8 10
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Z początku zapowiadało się super, podobało mi się połączenie motywu heistu z zombiakami, jednak film jest pełen absurdalności i nic tu nie ma zbyt dużego sensu. Zakończenie to już w ogóle porażka, wszyscy zdechli, kasy nie ma, a do tego brak żadnego przesłania. Nie ma żadnej satysfakcji z obejrzenia tego filmu, można to było zrobić o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 1
Dexter__

Co Tobie sie podobalo na poczatku ...scena z zolniezami z filmu klasy D ? Osobowka rozpieprzajaca wojskowa opancerzona ciezarowke czy jak ?

ocenił(a) film na 5
Fury77

Z początku, w sensie trailer, jak zobaczyłem jak osobówka rozwala ten kontener to już wiedziałem, że lipa z tego filmu będzie

ocenił(a) film na 1
Dexter__

Ha dokladnie ...zreszta strasznie przewidywalny jak panna mloda zaczela robic cieplego lodzika a kierowca odplynoł to juz wiadomo ze zaraz kraksa bedzie. W kazdym dobrym filmie ładunek jedzie po srodku konwoju ...a zreszta szkoda słow czego mozna bylo sie spodziewac po wrestlerzeDavid Michael Bautista Jr?

Fury77

mega inteligentne zombie, zakladajac swoja spolecznosc a kilka lat siedzialy sobie bo kontenery im uniemozliwialy ucieczkę. nie kupuje tego.

ocenił(a) film na 1
Freddie

Podam lepszy przyklad glowny zombiak ma pelerynke i cos w stylu kasku na łbie zeby mu w mozg nie strzelic ... wprawny strzelec wceluje w oko ... no i ten rzut tym stalowym pretem jak w ostatnim Terminatorze dno totalne zreszta wszystko jest tam do doopy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones