PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 693
oceny
5,0 10 1 23693
4,9 9
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Liczyłem na lekką rozwałkę, fajną jatkę, jakkolwiek to brzmi. Lubię takie kino.
Lecz to co tu zobaczyłem to czyste partactwo. Nie chodzi nawet o debilny scenariusz, luki w fabule, kretyńskie zachowania postaci, klisze i lenistwo scenarzysty, któremu pewnie nawet nie chciało się przeczytać scenariusza drugi raz. Ten film jest po prostu źle nakręcony. Ilość rozmytych kadrów, nie trafione oświetlenie, przez co połowę akcji ledwo co widać, kolory potęgujące nijakość kadrów. Scenom, które miały wzbudzać napięcie kompletnie odłączono prąd. W czasie oglądania kilku z nich podglądałem sobie Lewandowskiego bijącego rekord, tak bardzo mnie wciągnęły. Dawno nie widziałem równie mdłej papki.

ocenił(a) film na 3
Mr_Qatsi

Zgadzam się z opinią. Nie rozumiem, tego nachalnego używania rozmytych kadrów . Zazwyczaj stosowanie małej głębi ostrości ma na celu stworzenie "intymnej" atmosfery (np. opisującej relację pomiędzy dwom postaciami). Tutaj napchane jest to w każdym możlwym momencie. Po godzinie oglądania + (wspomniana mdła kolorytsyka kadrów) rozbolała mnie od tego głowa. No i film jest zwyczajnie niezbyt ciekawy i oryginalny.

ocenił(a) film na 1
Mr_Qatsi

Tz mdła padaka

Fury77

Ten film jest słaby ja się męczyłem płytkość scenariusza to dramat końcówka to kara zgadzam się że szkoda czasu a widziałem kilka dobrych filmów o zombie i może czasem jakiś fajny gore efekt ale jeden dwa dla mnie góra 3 punkty i to chyba za strażnika bo lubię gościa za nienawiść

ocenił(a) film na 1
Mr_Qatsi

Dla mnie to film klasy D

Mr_Qatsi

To coś nazywane filmem o zombie to dno metr mułu i wodorosty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones