PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
2 504
chce zobaczyć
4,8 10
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Kino rozrywkowe

ocenił(a) film na 7

Kino rozrywkowe, ale całkiem przyjemne, kiedy nie szuka się głębi w treści, tylko całkiem patrzy na to, jak na coś luźnego. Po opisie spodziewałam się czegoś nieco innego (Może bardziej w stylu Incepcji, czy innych przyjemnych, wysokobudżetowych produkcji wnoszących coś nowego? Tak bym to określiła), ale nie żałuję. Film ma zabawne momenty, a także zarówno te nudniejsze, jak i przyjemniejsze, osobiście nie przeszkadza mi to, że trwał prawie 3 godziny, bo właściwie po obejrzeniu często żałuję, że film zbyt szybko zleciał, a tak przynajmniej nie mam niedosytu. 8 za genialną rolę Nory, oraz paru innych postaci (szczególnie Dietera i Guzmana), daną nam nadzieję przez ducha walki bohaterów i zwroty akcji... szczególnie nietypową końcówkę, która przynajmniej mną wstrząsnęła (przez końcówkę rozumiem całkiem ostatnią scenę).

ocenił(a) film na 1
Vanitas_1

Współczuje takim ludziom jak Ty co daja wiecej jak 3 ale Ty jestes arcymistrzem .... ten film to dno dna .... a Ty dajesz 8 .... "ło matko boska " ile filmweb daje tobie siana za ta punktacje ?

ocenił(a) film na 7
Fury77

Po obejrzeniu samego filmu miałam zamiar dać 7, ale jak zobaczyłam making of Armii (chwilę po zobaczeniu całości), to zmieniłam zdanie. Uczyniłam to widząc jak autorzy się postarali w procesie produkcji, z efektami, chociażby stworzeniem tego wielkiego tłumu zombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones