PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 835
ocen
5,0 10 1 23835
4,8 10
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

b.dobra rozwałka

ocenił(a) film na 6

świetne lokacje i setting, extra teledyskowy początek. balans mocy antagonisty leży, psychologiczne motywacje i twitsty niewiarygodne (miłość i poświęcenia), Kanapki z homara i zombiaki wydające odgłosy jak predator. nieskończone wątki. Na plus murzyn filozof mięsniak można było pociągnąć tą postać.

ocenił(a) film na 3
bolszewik

Dla fanów gore produkcja przypadnie do gustu z racji wielu flaczastych i krwistych rąbanek. Reszta leży i kwiczy jak świnia po wizycie w ubojni. Wybacz za wyrażenie ale jest chyba jak ulał dla fanów tej popeliny :-)
Przyznaj jednak, że jak na produkcję gore to za mało tutaj gore, a za dużo melodramatu.
Kiedy masz ochotkę na porcję ciepłych "flaczków do strawienia" to idziesz na "Martwicę mózgu." a nie na DrQuinn.
XD

Stąd niskie oceny. Z innego nastawienia. Z innej skali ocen.
U mnie np. taka martwica mózgu jest nie do strawienia. Film szokował. I to wszystko.
Rozumiem jednak i szanuję oceny fanów takich produkcji bo każdy ma swój gust filmowy.

ps. Wątku murzyna nie mogli ciągnąć przez pół filmu, bo mógl zginąć, a to było niedopuszczalne. Stąd reklama supersejfu austriackiej produkcji z wiadomym skutkiem.
A rola protagonistki i antagonisty drugiej odsłony już jest zaklepana. Jeśli wiesz co mam na myśli nie chcąc tutaj spojlerować kinomanom którzy zdecydują się obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 6
Valhilla

jako wyrobiony konsument, część dialogów przewijałem, głownie te z córką tylko po to żeby wyłapywać słowa klucze, Dzięk itemu nie popuściłem podczas zgrzytania zębami

ocenił(a) film na 3
bolszewik

Miałem kiedyś takiego kolegę.
Programował w Lab View, jednocześnie oglądając film i czytając książkę. Na pytanie ile z czego "łapie" mówił że wszystko :-)
Grunt to niezły ubaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones