PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402482}

Arn - Królestwo na końcu drogi

Arn - Riket vid vägens slut
7,4 6 889
ocen
7,4 10 1 6889
Arn Królestwo na końcu drogi
powrót do forum filmu Arn - Królestwo na końcu drogi

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film. opis nie wiem kto pisał, ale jest straszny ;D

ocenił(a) film na 5
kasia_otop

Bardzo dobry to on nie jest. Rola Arna trochę drewniana, dość ubogie sceny batalistyczne (mocny niedostatek statystów lub zdolności grafików). Film to romansidło osadzone w wiekach średnich choć część druga jest nieco lepsza. No i miło popatrzeć na Sofie Helin. Na uznanie zasługuje muzyka, jest pierwszorzędna. Gdyby mocniej zarysować wątek polityczny i epizod jerozolimski mogłoby z tego coś być. Ale i tak nie jest tragicznie, widziałem znacznie gorsze filmy.

rock79

zgadzam się, jak ktoś ten film ocenia 8 czy 7 na 10 to ja nie wiem jakie filmy w swoim życiu oglądał, że daje tak wysokie noty. dla mnie film nudny, nudny i jeszcze raz NUDNY, skusiła mnie do zobaczenia osoba skarsgarda , ojca klanu, ale niestety wszystko inne było dosc...sztywne i drewniane:)postac bohaterki, czekającej na arna - zbyt cipkowata, mało rozgarnięta, ogólnie kobieta wku*wiająca widza, czyli mnie, Arn też jakoś zbyt głęboką postacią nie był. za duzo miłości, za mało akcji , zbyt przewidywalny i uważam, że potencjał tego filmu nie został w pełni wykorzystany, a mógłbyc czymś naprawdę świetnym. słabiutko.

jeśli film trwałby 40 minut i powywalaliby niepotrzebne sceny i momenty to moze nawet dałabym 5-6 na 10.

Eryniae

i na koniec dodam, że jeśli miałabym do wyboru ten film, albo obrady sejmu z przynudzaniem, wybrałabym obrady sejmu

Eryniae

Eryniae idż na spacer. Kazdy twój komentarz psuje ten przyzwoity portal.

rock79

Powiedzie, że drewniane, a ja powiem, że Skandynawowie są właśnie małomówni i powściągliwi.

kasia_otop

Bardzo dobrze zrealizowany, ale mimo wszystko naciągany :). Ujęcia - palce lizać :)

ocenił(a) film na 8
hardee

Eryniae jeśli ktoś lubi filmy z takiego gatunku na pewno nie będzie zawiedziony,w tym filmie jest wszystko miłość,dramat wojna i do tego nie powtarzalna muzyka,no a jeśli ktoś chce zobaczyć sceny batalistyczne to polecam Bitwa o Los Angeles.A ty skoro tak się nudzisz na takim filmie to może faktycznie zostań przy obradach sejmu.

kasia_otop

Mnie też się podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones