plakat filmu Artykuł 99

Artykuł 99

Article 99
6,3 525
ocen
6,3 10 1 525
222
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":3938,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Artyku%C5%82+99-1992-3938/tv","text":"W TV"}]}
Artykuł 99
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Urząd ds. Weteranów to niemal pole bitwy. Barykadami są biurka. Po jednej stronie zdesperowani weterani wojenni, którzy domagają się leczenia, przyznanego przez państwo, po drugiej stronie urzędnicy, którzy starają się ograniczyć liczbę pacjentów, by zaoszczędzić - bo jak wszędzie brakuje pieniędzy na "bieżącą działalność". PomiędzyUrząd ds. Weteranów to niemal pole bitwy. Barykadami są biurka. Po jednej stronie zdesperowani weterani wojenni, którzy domagają się leczenia, przyznanego przez państwo, po drugiej stronie urzędnicy, którzy starają się ograniczyć liczbę pacjentów, by zaoszczędzić - bo jak wszędzie brakuje pieniędzy na "bieżącą działalność". Pomiędzy "walczącymi" stronami znajdują się lekarze, którzy chcą leczyć, ale nie mogą, bo nie wolno, bo brakuje pieniędzy, lekarstw i opatrunków. Do czasu... Pewnego dnia doktor Morgan odkrywa, że w szpitalnym magazynie jest mnóstwo różnych potrzebnych im lekarstw. Na pytanie, dlaczego lekarstwa leżą w magazynie i się marnują, otrzymuje odpowiedź, że trzeba oszczędzać. Morgan ma tego dość i w nocy wraz z przyjaciółmi postanawia okraść magazyn.

Artykuł 99 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.