Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Astérix: Le domaine des dieux

2014 1 godz. 25 min.
6,7 19 838
ocen
6,7 10 19838
4 468
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":625402,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ast%C3%A9rix%3A+Le+domaine+des+dieux-2014-625402/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
  • lukaszov20 ocenił(a) ten film na: 4

Bajka chyba najgorsza ze wszystkich części, jakie nakręcono, mnie to nie powaliło, fabuła mało ciekawa. Można zobaczyć żeby zabić czas, ale bez jakiegoś większego spuszczania się. SŁABO SŁABO!!!!

• Mastersix ocenił(a) ten film na: 8

lukaszov20 Może dlatego, że w filmie jest pełno czarnego humoru. By zrozumieć treść żartów należy bardziej wgłębić się w ich znaczenie. A co do fabuły filmu to nie do końca się zgadzam z twoją opinią- prawdą jest to, (spoiler) że fabuła opowiada o chęci zarobienia przez galów wielkiego majątku. To odnosi się również do sytuacji polskiej młodzieży, która opuszcza swój kraj i wybiera życie za zagranicą, życie w luksusowych mieszkaniach, pracę wynagradzaną obcą walutą... Mimo małej ilości żartów, widza na pewno zainteresuje to co się dzieje na ekranie (mnie w każdym razie zaciekawiło), fakt- nie wybuchałem niepohamowanym napadem śmiechu, ale czasami w niektórych momentach uśmiechałem się lub rechotałem słuchając dialogów, niektórych postaci.

• Martin von Carstein ocenił(a) ten film na: 10

lukaszov20 Dla mnie natomiast to perfekcja. Od tak dawna nie było tak świetnie zekranizowanego zeszytu z "Asteriksem", przeniesiono dosłownie wszystko. Charakterystyczny kulfoniasty wygląd postaci z ich sposobem poruszania się. Ironiczny i sytuacyjny humor, styl wypowiedzi Cezara. Jestem bardzo zadowolony, a ta część cyklu udowadnia nam słabość filmów aktorskich. Jak ekranizować A&O to tylko jako animacje!