12 min.
7,2 1 022
oceny
7,2 10 1022
958
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"type":"film","id":557735,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Asylum+5D-2010-557735/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Asylum 5D
  • użytkownik usunięty

Byłam w 6D a nie 5D na tym w Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie i film był od 14 lat jak
    byłam w Parku Dinozaurów to miałam 10 lat , teraz mam 12 . Żal jak to mogło być od 14 lat ?!
    bardzo słaby horror , nie zrobił dla mnie wrażenia . Już straszniejszy był ten film o dinozaurach
    który też oglądałam w Parku Dinozaurów ^.^ pamiętam że przed wejściem na Asylum strasznie się
    bałam bo myślałam że to na prawdę będzie takie straszne ,a to taki pikuś !

• anetka71 ocenił(a) ten film na: 5

Miałam tak samo - przed wejściem na salę myślałam, że narobię ze strachu ( zwłaszcza, że w tym kinie był podgląd na salę i jedna dziewczyna wiecznie się darła, po czym wyleciała cała zaryczana z sali ;) ), ale film w ogóle mnie nie przeraził. O wiele większą frajdę miałam oglądając Podróż do wnętrza Ziemi 5d, za każdym razem jak coś wyskakiwało, to darłyśmy się z kumpelą na całe kino :P

• jusiaa92 ocenił(a) ten film na: 4

podobnie u mnie, tylko ze wyobrazcie sobie ze ja byłam w kinie 7D!!! i bylam zawiedziona strasznie, i tym ze film w ogole nie straszny i brakiem obiecanych efektow 7D lol !