PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 156
ocen
7,4 10 1 61156
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

8/10

ocenił(a) film na 8

Za ruska i .... jeszcze raz ruska:D Koleś mnie po prostu rozbrajał:D

ocenił(a) film na 8
Paranoja

8+ Plusik za wołodie właśnie;) Ogólnie całkiem przyjemny film nie tylko dla 3-letnich maluszków Wreszcie coś od Disneya co da się oglądnąc:)

ocenił(a) film na 8
Paranoja

8+ Plusik za wołodie właśnie;) Ogólnie całkiem przyjemny film nie tylko dla 3-letnich maluszków Wreszcie coś od Disneya co da się oglądnąc:)

ocenił(a) film na 10
Paranoja

Właśnie za wołodię 10 / 10

ocenił(a) film na 10
Paranoja

Rusek był genialny:) Jedna z najlepszych postaci:) ciekawe czy w angielskiej wersji językowej też koleś mówił po rusku...

ocenił(a) film na 8
Maarit

w angielskiej był po prostu włoskiego pochodzenia, a ksywkę miał Vinny a nie Wołodia

ocenił(a) film na 8
bastek66

Włoskiego? Przecież wygląd ma jak statystyczny Rusek :D

ocenił(a) film na 8
buszasz

http://www.youtube.com/watch?v=yLnVPDwHJnU
Wiki twierdzi że ma włoski.

ocenił(a) film na 8
bastek66

Uch... Ważne, że w polskiej wersji językowej zrobili z niego Rosjanina ;) w ogóle nasze dubbingi są najlepsze ;)

ocenił(a) film na 7
Paranoja

ten facet był genialny. a fragment z nitrogliceryną mnie rozwalił :)

elewejtor

mOl był śmieszny ale wkrzurzającxy a wołodia był świetny

Paranoja

No co wy? A nikomu się babcia z "petem" nie podobała? Jej teksty, choć rzadsze i krótsze, były celne i śmieszne :D
Jak w scenie, gdy Milo uruchamia latający pojazd - "Jestem wstrząśnięta"
Lubię taki oszczędny humor :]

sylikat_2

To był pierwszy film który oglądałam w kinie....i od tamtej pory twierdze że jest genialny...10/10

sylikat_2

masz rację baba z petem zarąbista ;) jej inne teksty wbiły mi się w pamięć:
-walizkę też zabrał? złotko do kina to on nie poszedł
-ktoś w toalecie napisał(pada nazwisko) to świnia, rozpłakałam sie(ton w jakim ona to mówi rozbraja mnie)

ocenił(a) film na 10
sylikat_2

Pani Packard wymiata :) i w sytuacji gdy zaatakował ich Lewiatan, przy kultowym tekście "Wszyscy zginiemy" i ... w ogóle.
Nie zapomnijmy, o walnięciu - jakże z gracją - w łeb Cooki'ego (na końcu filmu).
tak czy inaczej, moja faworytka :)

Paranoja

Zgadzam się z oceną - 8/10 :)) Przyznać trzeba, że co jak co, ale humor w tej bajce był na wysokim poziomie ;D

ocenił(a) film na 8
amalia_grace

świetny - 8/10 za załogę. sam motyw zakończenia i wątek miłosny - jakoś średnio mnie zainteresował w obliczu tak ciekawie zarysowanych postaci. aj! seksowna blondyna, WOŁODIA!, babcia z petem! (mistrzyni), dziewczyna mechanik i reszta - majstersztyk.

ocenił(a) film na 8
radioglowa1

Ja tam najbardziej polubiłam właśnie dziewczynę-mechanika ;)

ocenił(a) film na 9
szanona

Audrey i Wołodia była fajni, ale i tak najlepsza była pani Packard (ta z petem)-
Lewiatan atakuje okręt podwodny, panika, a ona czyta gazetę.
Oprócz tego teksty: ''wszyscy zginiemy'';DDD

minamurray

Prawdę mówiąc nie rozumiałem większości tego co ten gość mówił. I chyba za to go polubiłem. To w kwestii Wołodii, poza tym jeszcze lubiłem doktora Słodkiego. W ogóle cała załoga była ciekawa.

Doktor_Wong

Ja ruska uwielbiam ale pani Packard tez ma fajne teksty

ocenił(a) film na 9
Paranoja

Co do Wowy to jego teksty są dużo lepsze w polskiej (polsko- ruskiej wersji), w angielskiej kiedy mówi o złych rzeczach jakie mają na sumieniu, jest coś o przechodzeniu na czerwonym czy jakoś tak a u nas "pili w parkie" swój człowiek porostu.

ocenił(a) film na 8
Sajjad

Wołodia i p. Pakard wymiatają w tym filmie :)

Paranoja

Dołączam się do opinii. Baja fajna ale Wołodia mnie niszczył momentami, aż czekałem na jego kolejne kwestie! <lol>

ocenił(a) film na 8
Paranoja

Dołączam się :) 8 za ruska. Pani Pakard też była mocna :)

ocenił(a) film na 8
Paranoja

Wołodia i pani Packard - wymiatają. ;D najlepsze postacie, chociaż w zasadzie reszta też była niezła. Tylko właśnie Mól mnie irytował. ;) Ogólnie fajna animacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones