PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580801}

Atlas chmur

Cloud Atlas
7,1 182 723
oceny
7,1 10 1 182723
5,4 25
ocen krytyków
Atlas chmur
powrót do forum filmu Atlas chmur

Wspaniały 

ocenił(a) film na 10

Dziwi mnie tak niska ocena. Uważam, że ten film zasługuje na średnią co najmniej 8,0! Dużo filmów oceniłem na 10/10 z różnych względów. Ten film w mym odczuciu to film idealny. Łączy ze sobą idealnie wiele gatunków. Śmieszy, wzrusza, porusza i daję nadzieję. Słyszałem opinię, że trudno się w nim połapać. W porównaniu do "Incepcji" to film ten jest na prawdę zrozumiały a jednak wciąga. Zapewne wiele osób spodziewało się mocnej końcówki, jakiegoś wow. Dostaliśmy zaś ciepłe zakończenie moim zdaniem idealnie wieńczące wszystkie historie.
Wspaniała muzyka, genialne aktorstwo i wspaniała fabuła!

Uważam, że przeciwnicy tego filmu doszukują się zbyt dużo zamiast cieszyć się prostą wspaniałością, którą dostali.

10/10 - Mam nadzieję wracać do tego filmu często i będę polecał go każdemu! Dla mnie - arcydzieło!

Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się zdobyć i przeczytać książkę.

ocenił(a) film na 3
Liusah

No i to jest wasz problem.Gie w pozłotku dostaniesz i sie to dla ciebie liczy)))))))))))))))))

Marekgdapl

Nasz? A Ty rozumiem, że jesteś jakimś nadczłowiekiem? Nietzschego się za dużo czytało? Mógłbyś się od tych gimnazjalistów dużo nauczyć. Siadł przed kompem i za kozaka robi. A poziom widać po wypowiedziach tak czy siak.

ocenił(a) film na 3
Liusah

Oj przytępawa się robisz."Wasz"bo dotyczy licznej rzeszy odbiorców, dla których liczy się jak piszesz wykonanie.
Za trudne?Za moment tak się zmęczysz,że już każde zdanie trzeba ci będzie tłumaczyć.

Marekgdapl

Cieszę się, że z każdym krokiem podkreślasz swoją stereotypowość:)

ocenił(a) film na 6
Liusah

Temat odbiega od treści filmu. Inteligenty odpuści ośmieszając w ten sposób "doświadczonego" cwaniaka który winszuje nad swoim sukcesem - udało wygrać gadkę z 30 lat młodszym. ( sądząc po profilowym). Film się podoba ale trzeba dobrze go zrozumieć. Mieć podzielność uwagi i wyobraźnię. Transformery - jeden powie świetna akcja, dobra gra i efekty - drugi powie film dla dzieci. Trzeba pogodzić się, że ktoś ma inne zdanie i piękne w człowieku jest to, że potrafi się nim podzielić.

ocenił(a) film na 6
emillo97

Racja. Mimo to, że kończysz gimnazjum masz dobrą wyobraźnię skoro udało ci się połapać wszystkie wątki. film jest racje skomplikowany. Dużo miesza, ale widać jak los ludzi zbiega się i każda nasza decyzja ma wpływa na przyszłość świata. Każdy ma swoje zdanie a jak wiemy Polacy mają chyba w genach narzekanie jak i podobnie z polityką. Jest dwóch kandydatów-faworytów których cała polska nie cierpi a jednak któryś z nich wygrywa. Do tego trzeba się niestety przyzwyczaić.

ocenił(a) film na 10
emillo97

Film no...BRAK SŁÓW no co Fenomenalny Wspaniały Cudowny Niesamowity,nie ważne jak się go określi to i tak nie da się tego opisać co ZOBACZYŁEM....

ocenił(a) film na 7
krulewicz1

mnie też film się bardzo podobał,poniewaz lubię takie kino,takie -gdzie przenika sie wiele czasów,wiele wątków,postaci,a tak nawiasem - przeczytałam te wpisy - jakież wy prezentujecie chamstwo,taki np.pajac - marekg...jakieś brednie dalej - musi obrazic ,ublizyć komuś kto ma inne zdanie,inaczej odbiera,zaraz - imbecyl i tym podobne,co sie tak stary onanisto dopier....do tego emilio97? chlopakowi się kino podoba - Tobie nie musi,dlaczego go obrażasz?jara cię to?zboczeńcu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marekgdapl

Nie, takie teksty to już przegięcie poniżej poziomu.

ocenił(a) film na 3
Liusah

postanowiłaś analizować tylko moją czy też wszystkie wypowiedzi?)

Marekgdapl

Twoje zdecydowanie przykuwaja uwagę ze względu na dysharmonię "ale ja jestem mądrzejszy od wszystkich" i poziomu, jaki reprezentujesz. Rada na przyszłość: jak będziesz chciał zagrać starszego od wszystkich, to przynajmniej sie tak nie wywyższaj, bo dorośli ludzie takich infantylności uprawiać nie muszą. A facet wyzywający dziewczynę od "lasi" - skąd Tyś to wytrzasnął?

ocenił(a) film na 3
Liusah

Czytam wypociny jak twoje i samo jakoś tak wychodzi)))))))))))))

Marekgdapl

Jak każdemu uczniakowi, co się do kompa dorwie. Nie martw się z tego zazwyczaj się wyrasta.

ocenił(a) film na 3
Liusah

Nudą wiejesz))))Ale pewnie często to słyszysz.

ocenił(a) film na 7
emillo97

dla mnie film tez jest rewelacyjny i zasługuję na 9,mało kto potrafi napisac dlaczego film się nie podoba - pewnie tego po prostu nie umie,potrafi natomiast cała masa starych pajaców obrażac,wysmiewac etc etc, takie mozliwości anonimowych wpisów obrazających innych,wysmiewających jest zastępczą erotyka dla samotnych ,smutnych i nieszczęsliwych facetów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
emillo97

o, i tu się z tb zgodzę :)

ocenił(a) film na 6
emillo97

Dodam, że to pewnego rodzaju polski akcent filmowy ponieważ reżyserem jest człowiek polskiego pochodzenia. Warto też się temu przyjrzeć. Można mieć do tego sentyment który zachęca do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones