PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 790 316
ocen
7,4 10 1 790316
6,7 44
oceny krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

Słyszeliście jakieś dobre komentarze podczas seansu ? Wszystko zależy od tego obok kogo się usiądzie. Na bękartach miałem spokój. Na avatarze płakałem ze śmiechu ;D

Jak Sigourney Weaver przyszła do wioski Navi i chciała wziąść próbki. Ktoś za mną powiedział ''Zboczenie Zawodowe''

Ktoś obok mnie jak jak Kocica Navi pokazywała tego Toruka (wielkiego ptaka) mówiąc ''Tylko najlepsi potrafią go dosiąść'' - ''Stawiam zlewki koli, że Jake Sully go dosiądzie''

Jakas babka przede mną na seansie 3d jak wylatywały te kwiatki z ekranu machała rękami jak naćpana.

Jak Navi się wspinają na te latające góry ''Cameron chciał to nakręcić w Tatrach ale pozwolenia nie dostał''

Pod koniec seansu
Gość 1 = Ale wyrąbane efekty
Gość 2 = Nic tam nie widzę.
Gość 1 = a wytarłeś szkła od okularów bo zawsze są urąbane tłuszczem od popkornu
Gość 2 = Nie

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

Pierwszy seans - koleś parę siedzeń dalej rzucił szczerym "je*any!"
kiedy Jake dotknął rośliny, a ta schowała się w grunt.

Dalej, Jake po ucieczce przed Thanatorem
Jake wkracza w dżunglę z włócznią. Jacyś studenci za mną:
"Nu co, konsek kija se wystrugoł i idzie!" (tak, jestem ze Śląska :> )

Trzeci seans - Jake okiełznał Ikrana, zrywa się do lotu, wydaje Ikranowi
rozkazy. Babka koło mnie - "Patrz, one i po angielsku rozumieją..."


<facepalm>

Finalny_Odbiorca

Tak debilnego wątku nie widziałem jeszcze nigdy na Filmwebie. Totalny brak sensu, inteligencji, argumentów, jedynie ekscytacja gimbusowymi tekstami idiotów, które naprawdę śmieszyć mogą jedynie kogoś niepełnosprawnego intelektualnie. Społeczeństwo zeszło na psy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones