PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 790 406
ocen
7,4 10 1 790406
6,7 44
oceny krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

przekaz

ocenił(a) film na 10

ten film ma drugie dno, pokazuje jak potrafimy niszczyć wszystko w imię pieniędzy i rozwoju gospodarczego. Poza tym animacja wow

malwina_koper

Ależ komentarz. Wow! Czapki z głów. Głębia intelektu normalnie i kaskada spostrzeżeń.

ocenił(a) film na 10
chwilozof

można tez się wypowiadać bez złośliwości.

malwina_koper

Można, ale nie trzeba.

ocenił(a) film na 10
malwina_koper

Kto nie pracuje ten nie szkodzi planecie! Ekologia tylko, bo dym i smog oraz spaliny to pieniądze!

ocenił(a) film na 6
malwina_koper

To jak potrafimy wszystko niszczyć w imię pieniędzy wiedzą nawet przedszkolaki. To nie jest żadne drugie dno, tylko jedyna i oczywista warstwa filmu, wyłożona wprost i łopatologicznie. Nie przypisujmy Avatarowi głębi, której nie ma, tylko cieszmy się rozpierduchą i animacją komputerową. Ten film tylko po to powstał.

ocenił(a) film na 8
malwina_koper

To jest pierwsze dno, a gdzie drugie?

ocenił(a) film na 9
malwina_koper

może to właśnie ludzie w tym filmie chcieli dobrze i chcieli wytępić rasę szurów, szamanów i foliarzy wierzących w jakieś nieistniejące bóstewka :P

ocenił(a) film na 9
malwina_koper

Ja powiem tak.Nie przepadam za filmami s-f.Ale ten akurat film jest genialny.Ma coś w sobie magicznego co mocno przyciąga wzrok. Nie zgadzam się również że film ma tylko genialne efekty specjalne.Ponieważ fabuła też jest z sensem,oraz logiką.Wracając do efektów specjalnych,to naprawdę są na najwyższym poziomie.Aż nie chce mi się wierzyć że ten film jest z 2009r.Oglądając ten film w jakości 4K,byłem pod takim wrażeniem jakby to był hit przynajmniej z 2020r.Żałuję że dopiero teraz zdecydowałem się żeby go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones