PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 625
ocen
8,0 10 1 169625
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Kto zabije Thanosa?

ocenił(a) film na 9

Obstawiajcie. Według mnie ktoś z głównych Avengersów (Iron Man, Kapitan Ameryka). Mam nadzieję, że nie Spider man

LeSzifre

Nebula, Thor albo Stark
Nebula- nienawidząca go córka która o niczym innym nie marzy
Thor- nic mu już nie zostało
Stark-od zawsze miał skłonności do poświęcenia + na pewno jego ostatni film będzie widowiskowy

ocenił(a) film na 9
marlenakos96

Tez wlasnie mysle ze ta trojka moze go zabic. Do piatki dolozylbym Strange'a i Scarlett Witch.

ocenił(a) film na 10
marlenakos96

Heh i jest widowiskowy

LeSzifre

Stawiam na Thora

ocenił(a) film na 5
LeSzifre

ja obstawiam hawkeye'a :p

ocenił(a) film na 10
iwone

Ronin? Wątpię

ocenił(a) film na 5
Pawelczak123

to akurat była ironia

ocenił(a) film na 10
iwone

Obstawiam Kapitan Marvel standardowo
Nebula też by mogła nawet

ocenił(a) film na 5
Pawelczak123

Moim zdaniem najbardziej Nebula na to zasługuje

ocenił(a) film na 10
iwone

Chyba że Hawkeye by wystrzelał w Thanosa wybuchającymi strzałami i wyleciałby w powietrze i tytan zostałby w kawałkach

LeSzifre

Stark wezwie Srebrnego Nosacza co popyka po galaktyce w kosmicznym passacie. Nosacz oszacuje wartość rekawicy, wykradnie ją a Thor mlotnie Thanosa

JohnTheBrave

Wszyscy się wypowiadają za inną postacią a w komiksach Thanosa zabił Drax

Adrian_XxX

Nie sądzę żeby drax go w filmie zabił - akurat to jest bardziej traktowane jako taki running joke, że drax jak go spotka to go załatwi, sami twórcy w zasadzie żartują z tego, że drax w komiksach go jakimś cudem zabił.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Może faktycznie okaże się że Drax potrafi być niewidzialny i zaskoczy Thanosa? xD

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Może Drax jest.... Niewidzialny?

Adrian_XxX

Drax w połączeniu z Nebulą

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Kto powiedział że muszą zabijać, może po prostu przekonać. To byłoby lepsze niż takie zwykłe zabicie jak Ultrona czy Heli. Przekonać go, że niszczenie połowy wszechświata nie jest najlepszym pomysłem na jaki wpadł i by sobie po prostu poszedł/odpuścił oczywiście wcześniej zabierając rękawice i kamienie. Może Strange wysłałby go do jakiegoś innego wymiaru. Mi się wydaje że budowanie całej postaci w części pierwszej, pokazywanie motywacji i słabych stron (Gamora) nie jest po to by go na końcu utłuc, tylko by pokazać, że nie jest typowym złym który chce wszystko zniszczyć bo tak mu się podoba. Może za pomocą rękawicy (która nie została do końca zniszczona) cofnie to co zrobił łącznie z poprzednimi rzeczami jak zabicie rodziny Draxa i pójdzie szukać szczęścia i spokoju gdzieś indziej. Jest to lepsze niż motyw z zabawą czasem. Popiera to też fakt dlaczego Strange za cenę kamienia chciał uratować Starka. W filmie widać, że Thanos rozumie Starka i go lubi (?) i szanuje. Może Tony będzie tym który go przekona, by sobie odpuścił. Dodatkowo widać podczas wizji już po zniszczeniu połowy wszechświata widać jak rozmawia gdzieś z małą Gamorą. Jakby się tłumaczył przed sumieniem lub było mu wstyd za to co poświęcił by wypełnić cel.

ocenił(a) film na 6
billu22

Fajnie napisana teoria. Widać właśnie było, poza tym to był koszmar Starka od 2012 roku, więc w końcu wyleczy się z bezenosći :)

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

obstawiam Thora, chyba każdy zauważył jak nieźle ewoluował po Ragnaroku i pokazał co potrafi (w sumie pod koniec IW, gdyby tylko Thanos nie uciekł, to mógłby go załatwić)

ocenił(a) film na 7
sickofme

Pamiętaj że Thor, nawet teraz w nadal jest w porównaniu do np. Heli dosyć słaby. Chyba nawet z toporem.

LeSzifre

Silversurfer albo LOKI( ktory nie umarl)

lipek_1908

Umarł.

HeartQW

nie wiem czy ktoś to już zauważył czy nie ale najwyrażniej w tej części nie będzie Thora, dr. Strange ani Starka. Chyba ze to niespodzianka lub coś i pózniej go dopiero dodadzą. Z drugiej strony to dziwne bo Stark akurat przeżył. Strange i... chyba Thor wyparowali.

spencer42

Nie, nie..
Ze wszystkich przeżyli tylko Capitan Ameryka, Hulk, Iron Men, Thor, Black Widow, Nebula, War Machine i Rocket. Czyli oryginalny skład Avengers przeżył. Nie wiem jak z Hawkeye, bo go nie było w filmie. 'Umarli' za to:
Winter Soldier, Spider-man, Dr Strange, Falcon, Drax, Mantis, Star Lord, Black Panther, Scarlett Witch i pewnie jeszcze o kimś ważnym zapomniałem.

HeartQW

Oni nie zginęli tylko wyparowali - Bucky , Black Panther, Scarlet, Mantis, Drax, Star- lord, Spidey, Falcon , Nick i Maria Hill. Sądzę że wrócą bo STephen Strange w jednej ze scen mówi Starkowi że tak musiało być i że na 14 mln wersji przyszłości oni wygrywają tylko raz i żeby zwyciężyć najpierw muszą przegrać. Dr Strange tak po porostu nie oddał by kamienia Thanosowi, jakby wiedział że to nie ma sensu. Powiedział do Starka "There is no other way" nim się rozpłynął.

max2244

Wow. Gratulacje. Obejrzałeś filmik na YouTube i się teraz chwalisz ,że ty to wymyśliłeś. Order dostaniesz....

ocenił(a) film na 9
SanDorux

Trzeba byłoby być amebą umysłową żeby tego nie wywnioskować. A sokor wiesz że to było na YT to sam tego nie wywnioskowałeś bo podskakujesz... parcho jedna

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Zdecydowanie trzeba było być w kinie a nie na filmie żeby nie załapać dlaczego Strange M.D oddał kamień bez walki :-).

ocenił(a) film na 7
SanDorux

nie trzeba było oglądać filmiku na yt wystarczyło obejrzeć IW

spencer42

Pewnie w Avengers 4 będzie już pożegnanie z oryginalną szóstką.
Wg mnie najpewniejszymi kandydatami do śmierci są... wszyscy XD
Capitan - śmierć Peggy, kłótnia ze Starkiem, gdyby pokonali Thanosa, mógłby być już 'spełniony' w swoich celach
Stark - chciał mieć dziecko z Pepper, więc jego śmierć byłaby bardzo wstrząsająca dla wielu jego fanów
Thor - stracił (prawie) wszystko. Rodzinę, swój dom. Jedyne co mu pozostali to przyjaciele z avengers. Mógłby się dla nich poświęcić.
Hulk - jego śmierć nadałaby dramatyczności jego 'związku' z Wdową. Nie może się już przekształcić w Hulka, bo boi się Thanosa.
Black Widow - ma dostać swój solowy film. I to już starczy. Nie ma raczej ta postać nic więcej do pokazania.
Hawkeye - jego śmierć napewno by była straszna dla rodziny i może kto wie, jego córka / syn czy kogokolwiek tam ma przejęłaby po nim pałeczkę? Pozatym chciałbym go ujrzeć jako Ronina w Avemgers 4.

HeartQW

Avengers 4*

ocenił(a) film na 2
HeartQW

A ja myślę, że nie zginą, tylko zrobią sobie przerwę, typu emerytura. Reżyserowie strzeliliby sobie w kolano zabijając któregoś. Scena z Tonym i Pepper była podkładką do tego, że będzie dziecko. Tak myślę, że może ich wycofają, ale nie pozabijają.

ocenił(a) film na 7
Mike555

Też raczej myślę że ich zostawią i po jakimś czasie się pojawią jako Illuminati. Bo czemu nie? Gdzieś tam działając w tle głównych wydarzeń.

ocenił(a) film na 9
spencer42

Thor nie wyparował...

ocenił(a) film na 10
spencer42

Cały oryginalny skład Avengers ( Hulk, Cap, Stark, Black Widow, Hawkeye & Thor ) przeżyli Infinity War.

użytkownik usunięty
LeSzifre

a jeśli powiem, że nikt nie zabije Thanosa?

ocenił(a) film na 5

Nebula zabije Thanosa i bedzie jeszcze gorsza od tatusia..

fajansiara

Nebula połączając się z Adamem Warlockiem  tak było w komiksie.....

LeSzifre

Słuchaj może trochę i odejdę z tematu ale gdy Thanos "zabije" wszystkich Avengersów i będzie chciał zniszczyć wszechświat to jest taki gościu (sory zapomniałem jak sie on nazywa) który znajduje się w "sercu" wrzechświata i on właśnie może kiwnąć palcem i go zabic;D. Druga sprawa są przecież jeszcze złoczyńcy którzy też chcą żyć. Tak? Właśnie w tym rzecz że mogą oni sie połączyć i spróbować go zniszczyć :). Dziękuje tyle z mojej wypowiedzi. Pozdrawiam!

Szymon_111

Jak możesz to odpowiedz ;0

użytkownik usunięty
Szymon_111

że niby "Legion Samobójców" Marvela? :)

No nie wiem

Szymon_111

Napewno by sie im udało;D

Szymon_111

I dlaczego?

LeSzifre

Oczywiście ,że Kapitan Marvel. Sama nazwa wskazuje. Na 79% Ona. 21% Wszyscy którzy przeżyli.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Według mnie Hulk nie dojść że będzie posiadał „Rękawice Starka” zabierze Thanosowi Rękawice Nieskończoności, i go zabije tym samym gdy zaatakuje go Kapitan Marvel!

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

https://www.youtube.com/watch?v=jiSWXEJxcD8 polecam :)

ocenił(a) film na 7
LeSzifre

Nikt nie zabije, thanos wygra :D

LeSzifre

Ja go zajebię.

ocenił(a) film na 8
starboy

Jak blendziora?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones