PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 625
ocen
8,0 10 1 169625
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Kto zabije Thanosa?

ocenił(a) film na 9

Obstawiajcie. Według mnie ktoś z głównych Avengersów (Iron Man, Kapitan Ameryka). Mam nadzieję, że nie Spider man

ocenił(a) film na 5
LeSzifre

Kapitan Marvel pewnie choć to wkurzające. Postać pojawiła się chyba tylko po to aby to zrobić, no ale zobaczymy. Na początku myślałem że ciekawiej to zrobią... w sensie takim że Avengers przegrali dlatego że byli podzieleni, że Stark i KA się nie dogadali( plus konflikt Hulka i Banera) i oddalili od siebie. "Pstryknięcie" miało doprowadzić do tego że jednak się zjednoczą i dzięki temu pokonają Thanosa (a nie nowej postaci której siła pewnie jest zbliżona do Supermana). Zobaczymy jak to będzie... oby bracia tego nie spier...li. xD

ocenił(a) film na 8
LeSzifre

Thanosa zabije Kapitan Ameryka z pomocą Kapitan Marvel - i oboje zginą:).

LeSzifre

To będzie Groot.
I am GROOT.

ocenił(a) film na 5
forek23

Drzewo zniknęło, więc już szybciej załatwi go gadający królik.

Beton_z_Szyszkami

I am GROOT.
Jeszcze się przekonasz.

ocenił(a) film na 5
forek23

Anaboliczny smerf przerobiłby go na wykałaczki nawet bez kolorowych kamyków, więc nie ma o czym dyskutować. Tylko latający elektrostatyczny ziomek z czarodziejską siekierą może dać mu radę.

Beton_z_Szyszkami

Anaboliczny smerf? Nie znam tego nowego bohatera Marvela, nie siedzę w tym tak głęboko.
Jeżeli już, to nikt Thanosa nie zabije. Po prostu zrozumie on że się mylił.

LeSzifre

a może kot imieniem Goose :)

ocenił(a) film na 10
asiek1988

Myślę, że zabije go Kapitan Marvel albo Nebula

LeSzifre

Ja stawiam że w jakiś sposób Deadpool przyczyni się do jego śmierci xD

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Może Hulk się zrewanżuje.

EMERSION

wszyscy się zdziwią jak hulk go zmiażdży

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Przyjdzie Stan Lee jako The One Above All i go pouczy xD

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Galactus go zabije :P

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

w komiksie The Infinity Gaunlet z 1991 to nebula zabiła thanosa

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

A ja mam nadzieje że to będzie spider man
Taki niedoceniany

ocenił(a) film na 6
LeSzifre

Wydaję mi się, że będzie to któraś z tych: Thor, Gamora, Nebula, Loki (o ile wróci), Iron Men

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Ant man wleci w dupe thanosa A kiedy będzie w środku to sie powiększy

ocenił(a) film na 6
misiekgdpl

I właściwie to idę po szluga jeszcze, sorki

LeSzifre

Shrek.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Thanosa zabije nowy posiadacz Mjolnira czyli KAPITAN AMERYKA!!!Niemal potwierdzone info.

ocenił(a) film na 3
Jugulator1988

Po ch*j psujesz ludziom film? Sprawia ci to przyjemność?

ocenił(a) film na 10
Fass_

a skąd wieśz,że to prawda akurat ????

ocenił(a) film na 10
Jugulator1988

Z resztą ja tylko odpowiedziałem na pytanie autora to po kiego grzyba toczysz pianę??

Jugulator1988

Dziwi mnie że na tych pokazach pokazali prawie cały film . Dobrze im tak że to wyciekło haha

ocenił(a) film na 6
LeSzifre

Drax o wyrwie mu kręgosłup. Zapowiedział to w pierwszej części Strażników ;)

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Kapitan Marvel, w końcu po to ją dorzucili... Feminizm zwycięży.

n8n

Kapitan Marvel była na ekranie może 10 minut

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

Na szczęście...

kowal241

trudno mi się odnieść, bo nie widziałam z nią filmu, ale tu nie była aż taka zła

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

tylko mój stary ma taką moc

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

!!!! UWAGA SPOJLERY !!!! wszyscy którzy obstawiali Iron Mana wygrali ;) ... a no i jeszcze oczywiście Thor

LeSzifre

Bylam na filmie. To Iron Man

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Pierwszy zrobi to Thor następnie Iron. Man.
RIP tony [°]

LeSzifre

Byłam, obejrzałam nawet się popłakałam. To koniec epoki pewnych bohaterów. Moim zdaniem świetne zamknięcie.... I przykro że z niektórymi postaciami przyszedł czas się pożegnać się na dobre. I dodam że po napisach nie ma dodatkowej sceny.... Ehhh jak mi jest przykro

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Zabiję to Tony.
Thanos mówił o wybuchu połowy wszechświata ' Jestem przeznaczeniem i pstryknoł. Tony zaś zdobył w ostateczności kamienie i powiedział ' A ja jestem Iron Man ' przepłacił to życiem i w dodatku zostawił Pepper i córkę.
PS Thor został menelem (Jak to Rocket ujoł) ma brzuch dalej niż podbródek i chleje ile wlezie.

ocenił(a) film na 7
Korninkas

Dobrze oglądałeś film? Nie mówił o wybuchu połowy wszechświata a całego wręcz. Chciał od nowa potem zbudować wszechświat gdzie nikt nie będzie wiedział o tym co Thanos uczynił by nie próbować tego odwrócić. Moim zdaniem przeczył „trochę” Thanosowi z ideami jakimiś z Infinity War.

ocenił(a) film na 8
seweryn2010

Wydaje mi się, że strasznie skopali tę postać. W IW zdecydowanie budził największe wrażenie, widać było go jako cierpiącego i po przejściach, a tutaj to już taki typowy zły czarny charakter, który chce wszystko rozwalać, żeby było lepiej. W dodatku to jak łatwo go zabili na początku... Niby ok, ale cały film mógł wyglądać trochę inaczej

ocenił(a) film na 7
Gimli13_filmweb

Też mam taki wniosek. Przeżycia Thanosa z IW od tego z Endgame różnią się tylko o wydarzenia ze Strażników Galaktyki i zamach Nebuli na jego życie. A nie wierzę by nagle kilka projekcji zmieniło jego pogląd i uczyniło typowym antagonistą który chce zagłady. A co do początku, musieli dać powód by były podróże w czasie, ale znowu sobie Marvel trochę przeczy, mówili że kamienie są niezniszczalne, a 2 filmy pod rząd właśnie mamy tego zaprzeczenie. A szczerzę wątpię, że Thanos z IW by rozwalił kamienie, mając kamień umysłu wzmocniony kamieniem mocy, mógłby na spokojnie wyczuć intencje Avengers i przygotować się do obrony. Poza tym powiedział że je rozbił na atomy, dziwi że mając portal do wymiaru kwantowego, najpierw tego rozwiązania nie próbowano.

LeSzifre

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że gdyby tylko Thor był w formie to na wspóle z Capitan Marvel spokojnie by Thanosa z rękawica pokonali...

ocenił(a) film na 9
Nethvoy

Thanosa zabija Thor w 8 minucie filmu. Pozdrawiam. Uwaga spoiler.

kalamir

Pff, Thanosa bez rekawicy. To nie to samo.

ocenił(a) film na 7
Nethvoy

Z rękawicą w zasadzie, ale bez kamieni.

seweryn2010

Sama rękawica jest bezużyteczna.

ocenił(a) film na 7
Nethvoy

No jest, ale Thanos miał ją na ręce przed atakiem Avengers.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Iron Man weźmie stworzona rękawicę i pstryknie. Dalej to już wiecie

ocenił(a) film na 7
Pawelczak123

Nie wziął żadnej rękawicy. Nanoboty z rękawicy Thanosa przeniosły mu kamienie na to co zostało z rękawicy w zbroi Iron Mana i ułożył kamienie by móc pstryknąć i pozbyć się Thanosa na dobre.

seweryn2010

To ma jakiś sens, szkoda że nie zostało to jakoś lepiej pokazane/wytłumaczone...

ocenił(a) film na 7
Nethvoy

Gdyby to pokazano, go wtedy byśmy nie poczuli satysfakcji, że Iron Man zrobił Thanosa w konia.

seweryn2010

Oczywiście po fakcie mogło zostać wyjasnione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones