PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 175 004
oceny
6,7 10 1 175004
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Najbardziej niedoceniony film na świecie. Świetna historia (mnie bardzo wciągnęła, choć film
trwał prawie trzy godziny, nie nudziłem się nawet przez moment), świetny scenariusz, DiCaprio
spisał się na medal. Przy okazji seansu można się wiele dowiedzieć na temat samego Howarda
(chyba obejrzę jakiś jego film, naprawdę mnie człowiek zaciekawił).

Nie wiem dlaczego Aviator ma taką niską średnią.
Zadaje pytanie wszystkim ludziom, którzy uważają ten film za przeciętniaka: "Czemu tak sądzicie?"

Dla mnie to film jedyny w swoim rodzaju i daje mu 10

A widzisz dzisiaj kolega na forum Jennifer Lawrance powiedział że film jest przeciętny i wyżej ceni Igrzyska Śmierci niż Aviatora. Brawa dla niego.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się w 100%

Niedoceniony może na FW które ma najgorszy ranking w sieci, ale na IMDB czy RT ma wyższe oceny.

użytkownik usunięty
neo_angin

Nie takie, jakie by mnie satysfakcjonowały. :)

Jak dla mnie z filmów Scorsese "Gangi Nowego Jorku" są bardziej niedocenione.

użytkownik usunięty
neo_angin

Mam w planie do obejrzenia, ale ile jeszcze takich filmów jest?... Co daje Scorsese, to biorę - jeszcze mnie nie zawiódł. Wyspa tajemnic jak dla mnie narazie najgorszy jego film, trochę znowu przeceniany, przynajmniej na fw. Ale fw ma taki badziewny ranking...

ocenił(a) film na 9
neo_angin

czemu uważasz, że Gangi są bardziej nie docenione? Ja właśnie spośród licznych filmów Martina, właśnie Gangów nie mogę przetrawić... Coś mi tam nie pasuje

ocenił(a) film na 9
TomHanks

niedocenione*

ocenił(a) film na 9
neo_angin

i według mnie, Gangi właśnie Scorsese się nie udały

5 Oscarów, a Ty piszesz, że niedoceniony. W Polsce tylko...

ocenił(a) film na 7

Mnie on np. po 1.5h zaczął nudzić nie wiem dlaczego, możliwe że ta historia do mnie nie przemówiła albo oglądałam go w tak okropnej jakości ze nawet jak bym chciała to i tak nic bym z tego nie wyniosła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones