PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 577
ocen
6,3 10 1 50577
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

:)

ocenił(a) film na 8

Piszcie co chcecie ale takich filmów potrzeba więcej :)

siekiera_pmi

Piszę co chcę i twierdzę, że takich filmów nie potrzeba

RustyRyan

Spójrz ile ten film zarobił $60 755 732 w samym USA. Więc popyt jest i ludzie chcą oglądać takie rzeczy. Czyli potrzeba więcej takich filmów :P

jasminxoxo

No właśnie. 62 mln w USA... to taki bardzo przeciętny wynik.

ocenił(a) film na 1
jasminxoxo

>USA jest jednym z najbardziej chrześcijańskich państw świata
>Jest popyt na filmy chrześcijańskie
Ciekawe czemu.

ocenił(a) film na 2
siekiera_pmi

Nie tylko nie potrzeba takich filmów, ale powinno ich być wręcz jak najmniej, bo są szkodliwe.

siekiera_pmi

Dokładnie że potrzeba więcej :) świetny film Prawdziwy Chrześcijanin dostrzeże wiele zalet w tym filmie i dobrego Przekazu jak godnie żyć :) i że Prawdziwa Wiara jest powodem do radości można z niej czerpać radość z życia :) Prawdziwy Katolik nie wstydzący się swojej Wiary zrozumie co piszę :)

siekiera_pmi

Zgodzę się, że potrzeba więcej filmów które dadzą nadzieję chrześcijanom że ich wiara ma sens. Ale do cholery nie z tak słabą argumentacją i przedstawieniem świata w czarno-biały sposób! Nie mówiąc już o tym że od strony technicznej powinny być o kilka klas lepsze. Chcecie dobrych filmów o Bogu to włączcie sobie Malicka. Gośc w każdym filmie wałkuje ten temat ale mimo pretensjonalności daje to 100 razy lepszy seans niż to coś.

ocenił(a) film na 3
siekiera_pmi

Nie takich tylko lepszych, wiesz jakie jest streszczenie tego filmu "chrześcijaństwo dobre a ateizm i inne religie złe (wszyscy niewierni umrą)".

ocenił(a) film na 5
nieznajomy43

Dokładnie. Wygląda jakby księża nadzorowali pracę nad filmem. Jestem wierzący, ale film mi się nie podobał ze względu narzucania katolickiego rozumowania.

ocenił(a) film na 1
siekiera_pmi

Potrzeba więcej..... Żeby jeszcze bardziej ogłupić i zmanipulować ludzi?

siekiera_pmi

Zgadzam się. Ciemnotę trzeba rozjasniać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones