PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684049}

Bóg nie umarł

God's Not Dead
6,3 50 599
ocen
6,3 10 1 50599
3,2 4
oceny krytyków
Bóg nie umarł
powrót do forum filmu Bóg nie umarł

Ten film to żart

ocenił(a) film na 1

Po obsadzie juz było wiadomo, że bedzie ciężko ale tego sie nie spodziewałem. To dzieło wygląda tak jakby producentem był ksiądz z plebanii w Paruszce a scenariusz pisała siostra prowadząca katechezę w miejscowej szkole!!:)) muzułmanka która po kryjomu słucha chrześcijańskich kazań?? Serio??Laska która mówi supermenowi o tym ze ma raka a ten ją rzuca?:)))) można to oglądać i śmiać sie do zerwania boków, bo branie tego na poważnie świadczy o kompletnej indolencji.chinczyk ktory zaczyna interesować sie Bogiem, a pochodzi z komunistycznego kraju:)))
Nie wiem skąd tak wysokie oceny?! Ten film to totalny kał!!!nie da rady obejrzeć go i napisac ze sie go poleca, chyba ze ma sie udokumentowane ograniczenia

ocenił(a) film na 1
cummings1

Skąd wysokie oceny?
A skąd się bierze popularność radia maryja? Ślepota na bzdurność i fanatyzm ;)

cummings1

Nie masz prawa nikogo osądzać. Mieszkam w Paruszce i jestem jedynym protestantem tutaj, a w śród mnie sami katolicy i swiadkowie jehowy.. i jakos zyje :) latwo nie jest, ale Bóg daje siłę ;) Jeśli chciałbyś porozmawiać to napisz, a napewno się spotkam z Toba i porozmawiamy o Bogu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones