PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119007}

Bękarty diabła

The Devil's Rejects
6,3 15 023
oceny
6,3 10 1 15023
6,5 8
ocen krytyków
Bękarty diabła
powrót do forum filmu Bękarty diabła

Widze ze wiekszosc tematow o tym filmie jest w stylu: ale gowno/porazka/tragedia. Hm.. gusta sa rozne i sie o nich nie dyskutuje. Film ten jest przeznaczony tak samo jak i "house of 1000 corpses" dla waskiego grona odbiorcow. Rob wiedzial co robi i dla kogo. Wg mnei "devils rejects" jest rewelacyjny. W swietny sposob ukazana jest rodzinka Fireflyow, ich perwersje, tok myslenia. Wsyzstkie postacie w tym filmie sa bardzo wyraziste (chodziasz wg mnie Wydell troche prezsadzal na poczatku, lecz pod koniec filmu swietenie wrecz ukazal swoja druga nature), gra aktorow jest bardzo dobra (zwlaszcza genialny Bill Moesely oraz Sid Heig). Co do koncowki o ktora sie tyle osob "rzuca". Wedlug mnie jest genialna. Byc moze odtworcza, ale genialna. Rob pokaazal Babe, Spauldinga oraz Otisa jako cierpiacych ludzi, majacych pradopodobnie dosc wyzstkiego (zwlaszcza Bill Moseley zagral tutaj swietnie). A piosenka freebird wykonana przez lynyrd skynyrd poprostu swietnie tutaj pasuje, zwlaszcza slowa "Lord knows i cant change" kiedy rodzinka rusza przed siebie strezlajac do policjantow. Jak dla mnie jest to najlepszy film wydany w 2005 roku.

Stiffl337

Zgadzam się ze wszystkim oprócz ostatniego zdania :) Popieram w całej rozciągłości, zwłaszcza "Rob wiedzial co robi i dla kogo."

ocenił(a) film na 5
blacki


Jak dla mnie to kaszana .Gra aktorow co najwyzej poprawna,głównie "gra" nieuzasadnioną przemocą .Rob mogłby ją wytłumaczyć ...dlaczego postepują w ten a nie inny sposób. Jedynie na plus zakończenie ze swietnym lynyrd skynyrd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones