PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 591 565
ocen
8,0 10 1 591565
8,6 54
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

Ile Tarantino dostał za fałszowanie rzeczywistości ? Taki fajny, "niezależny" reżyser a sprzedał się jak każdy szabesgoj.

matzek

Na wszystkich frontach II Wojny Swiatowej walczylo ponad 1500000 zydow.
Oto fragment przemowienia Churchila z 1942r:
„All over the world Jewish communities have made their contribution to the United Nations' cause. Over 10,000 are now serving with the British Forces in the Middle East, more than 20,000 are enrolled in various police formations in Palestine, and, as in this country [the United States], great numbers are employed in that front line constituted by pursuits and
industries essential for the prosecution of the war and in various services for civil defense”

A teraz personalna uwaga do ciebie matole. Nie wiem ile masz lat i gdzie sie edukowales, ale mysle, ze powinienes wiecej czytac a nie filmy ogladac, bo poziom jaki reprezentujesz jest ponizej dna dobrego smaku i ludzkiej empatii.

ocenił(a) film na 1
Krzysztof_Wilkowski

Wspominasz tego mariontekowego masona ? Czy może masz na myśli tego cholerycznie, depresyjnego alkoholika ? Był też taki, który po cudownych słowach o tym jak to wielu, zawdzięcza... wystawił Polsce rachunek za samoloty, wyposażenie, paliwo itd. Ten, co zabrał polskie złoto ? Czy to ten Churchil ?

ocenił(a) film na 9
Krzysztof_Wilkowski

1,5 mld Zydow? Nie wiem czy w calej historii ludzkosci tylu bylo...

ocenił(a) film na 9
Kurkosia

Aaa sorki, zera mi sie pomnozyly :D

matzek

Jeszcze zagadka dla ciebie. Skoro wg ostroznych szacunkow zydzi stanowili 10% polskiego spoleczenstwa, w okresie miedzywojennym, to jaka jest szansa, ze sam jestes zydem?

ocenił(a) film na 1
Krzysztof_Wilkowski

Oszczędź mi tych chytrozagadek. Znam historię swojej rodziny.

matzek

Zdradzę Ci w najwyższym sekrecie i zaufaniu pewną tajemnicę: "Bękarty wojny" nie są dokumentem filmowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones