PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715135}
5,9 18 272
oceny
5,9 10 1 18272
5,4 15
ocen krytyków
BFG: Bardzo Fajny Gigant
powrót do forum filmu BFG: Bardzo Fajny Gigant

Czy ktoś coś wie na temat wersji z napisami? Mam szczera nadzieje, że włodarze z Monolith nie będą januszami biznesu i dadzą wersje z napisami, nie chcemy takiej żenady jaka ma teraz miejsce z Żółwiami Ninja...

lukasz_gwis

Monoshit od zawsze to byli janusze biznesu. Nie spodziewaj się cudów.

lukasz_gwis

nie wiem jak w Polsce, ale w USA film ma kategorie PG. Prawdopodobnie w Polsce będzie tak samo. To teraz mam pytanie - wyobrażasz sobie sześciolatka czytającego napisy? Monolith będzie Januszem biznesu jeśli doda napisy.... dla powiedzmy 300 osób.

pasza30

hihi

ocenił(a) film na 5
pasza30

to Spielberg a nie dobranocka, nie wyobrażam sb obejrzeć dubbingu.

pasza30

Jasne, że kopie z dubbingiem są konieczne, ale powinna być jakaś alternatywa, jakiś WYBÓR. Nie ma. A przynajmniej nic mi nie wiadomo o kopiach z napisami.

ocenił(a) film na 9
Davus

Jakie to szczęście, że istnieje rynek piracki :)

pasza30

Tak pasza, jestem pewien że w Polsce jest 300 fanów Spielberga powyżej 6 lat... weź się ogarnij o nie piernicz głupot. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach 6 latki powinny łapać angielski tak aby obejrzeć ten film bez napisów ... późnym wieczorem powinny być seanse w oryginale, nawet bez napisów.

ocenił(a) film na 5
lukasz_gwis

w Cinema City tylko z dubbingiem, fatalnie...

MaX_20

Multi też

lukasz_gwis

Wygląda na to, że w całej Polsce jest tylko dubbing. :/ Beznadzieja.
To w takim razie poczekam sobie na pirata. Szczyty, żebym nawet nie mógł pójść na to w ramach Cinema City Unlimited, bo się dystrybutorowi nie chciało przygotować kilku kopii z napisami. Sami skłaniają (ba, wręcz zmuszają) ludzi do piractwa.

ocenił(a) film na 5
Davus

dokładnie

ocenił(a) film na 4
Davus

A później hurrrr duuurrr piracą. Przerażający jest ten proceder z dubbingiem, kiedyś tylko bajki, teraz większość blockbusterów, jutro wszystko, jak w Niemczech... Też mam unlimited w CC i ogromny dylemat co zrobić, bo z jednej strony zapowiada się dobry film mojego ulubionego reżysera, a z drugiej strony nie chcę dokładać cegiełki do dubbingu. Poza tym nie wiem czy zdzierżę jak usłyszę te sztuczne polskie głosy, niezgrane z ruchem warg, dobrze, że chociaż nie ma charakterystycznych aktorów, bo nie wyobrażam sobie zdubbingowanego Morgana Freemana, czy Anthony Hopkinsa....

lukasz_gwis

Nie idź, zepsujesz sobie film

ocenił(a) film na 7
Waginny_Aborto

Sa dobre dubbingi nie zawsze jest zle. Zwlaszcza kiedy sa animowane postaci

norbar

W filmach aktorskich są złe, zwłaszcza, że typ pracował mocapem tutaj.

Davus

dokładnie, też czekam na torrenta. A monolith niech sobie zliczy ilu stracił widzów.

ocenił(a) film na 5
raffalsky

to samo

Davus

Nikt Cię nie zmusza do kradzieży. Nie stać Cię na kupno blu-ray/DVD? No to nie musisz oglądać - życie to nie tylko filmiki.

Atari_65XE

Stać, ale nie będę kupować 'kota w worku'. Gdybym obejrzał film w kinie, zachwyciłbym się nim - to kto wie? A tak to nic z tego: zatem dystrybutor straci w moim wypadku nie tylko na bilecie do kina, ale także na DVD.
Może i życie to 'nie tylko filmiki', ale bez filmów byłoby znacznie mniej ciekawe. :)

Davus

Płyta Blu-Ray - poza pierwszym "wrzuceniem" do sprzedaży kosztuje potem przeważnie około 50-55 pln. Płyta DVD jeszcze mniej. Czyli... BR tyle co bilety do kina dla dwóch osób (przy trzech, np. rodzina 2+1 kino już jest droższe).
Więc Twoja logika jest kulawa - na bilet do kina, gdzie jesteś katowany mnóstwem reklam przed filmem, ponadto musisz go oglądać z ludźmi, którzy pomylili kino z barem (wpieprzając śmierdzący popcorn i siorbiąc kolę jakby nie mogli się na te 1,5 - 2 godziny powstrzymać z żarciem)... a więc na bilet wydasz więcej, w mniejszym komforcie, czyli zaryzykujesz więcej kasy - a na blu-raya już nie? Naprawdę pokrętna logika....

Atari_65XE

Na bilet nie wydałbym nic, bo mam Cinema City Unlimited. :P

Davus

A chyba, że tak - to OK. Wygrałeś ;-))

lukasz_gwis

yyyy, ale to bajka dla dzieci jest. Czy byłam na innym filmie?...

użytkownik usunięty
lukasz_gwis

Nie chciałbym nawet wersji z napisami. Wawrzecki wykonał tu GENIALNĄ robotę i w sumie dzięki niemu poszedłem na ten film (dwukrotnie).

Ty nie chcesz, ale ja chcę.
Nikt nie mówi, że nie powinno być wersji z dubbingiem - ale powinien być WYBÓR!!!

lukasz_gwis

niektórzy nie widzą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy. sam se stwórz napisy, biedaczku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones