PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747480}

Baba Jaga

Don't Knock Twice
4,8 22 485
ocen
4,8 10 1 22485
Baba Jaga
powrót do forum filmu Baba Jaga

A mnie się on naprawdę spodobał. Było kilka strasznych momentów, fabuła może nie była nadzwyczaj zaskakująca, jednak zakończenie zbiło mnie już totalnie z tropu. Baba Jaga, choć standardowo z włosami na twarzy, całościowo była straszna. Fajnie, że zrobili otwarte zakończenie i możliwość powstania dwójki. Zdecydowanym atutem tego filmu była niepokojąca muzyka. Polecam!

ocenił(a) film na 7
PorwaneTrampki

Mi też sie podobał! Dobrze,że nie kierowałam sie opinią na filmwebie bo pewnie bym go nawet nie włączyła.Były jakieś niejasności ale ogólnie fajnie sie oglądało. W tych nowych horrorach ciężko znaleźć coś naprawdę strasznego a tutaj musze sie przyznać,że naprawde sie bałam ..i jeszcze Mary mówiąca po polsku .. mistrzowskie :)

ocenił(a) film na 3
PorwaneTrampki

Mnie, niestety, ten horrorek nie zachwycił i nie czekam na powstanie dwójki. Ja nie krytykuję Twojego odbioru i oceny tego filmu i nie wchodzę w dyskusję o wyższości racji jednego nad drugim. Chcę tylko przedstawić swoją odmienność. Pozdrawiam "Porwane Trampki" (ekstra). 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones