PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747480}

Baba Jaga

Don't Knock Twice
4,8 22 485
ocen
4,8 10 1 22485
Baba Jaga
powrót do forum filmu Baba Jaga

kompletnie nie widze motywu dla ktorego to robila, ze niby sama chciala sie uwolnic? ale skad sie jej ta przypadlosc wziela?

ocenił(a) film na 5
El_Draque

tez sie nad tym zastanawiam... brak logiki

El_Draque

Właśnie - chciała oddać klątwę dalej. I udało się jej.

JaroTomik

a skad ja niby dostala?

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Skoro nie ten policjant porwał to dziecko to może ona? Z twarzy wygląda trochę na taką psychiczną.

El_Draque

Może też ją ktoś wykorzystał?
Nie wiem. Na tym polega urok filmów, książek, że czasem dostajemy coś do rozmyślania.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

a nie tak czasami dlatego ze to ona zabila to dziecko? W sensie tego chlopca Michaela

ocenił(a) film na 3
19aska93

Michael zginął, bo zapukał do drzwi.

ocenił(a) film na 4
El_Draque

Ja to bardziej nie rozumiem czemu ona zabiła tego męża matki głównej bohaterki?

ocenił(a) film na 3
gosiaq_860

Też tego nie rozumiem... Prawdopodobnie taki zwrot akcji, żeby utrzymać widza w kinie/przed telewizorem do samego końca.

ocenił(a) film na 3
El_Draque

To chyba ma coś wspólnego z tym medalikiem, który Panna z dzieckiem oddała Jess. Czyżby w momencie, w którym wypalił on na piersi Jess ten dziwny symbol, klątwa przeszła na Jess, a Panna się od niej uwolniła? Trochę to bez sensu, skoro tamtej nie zniknął ten znak z ciała (miała go cały czas w scenie, kiedy ładowała trupa do bagażnika). A może chodzi tu o składanie ofiar demonowi, żeby trzymał się z daleka od niej i od jej dziecka? Nie wiadomo.

Słaby film, wiele nielogiczności. Kiedy Danny zaczął lewitować, to już nie było dla niego ratunku, a Chloe jakoś się odratowała przez "matczyną miłość" kobiety, która wyrzekła się jej za młodu.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
klikk12

Na podstawie słów Chloe z filmu można wywnioskować, że to Tira była ludzkim niewolnikiem tego demona i uwolniła się od tej klątwy (?) wmawiając Jess, że to Boardman był tym złym człowiekiem. A ten wisiorek prawdopodobnie był czymś w rodzaju znaku rozpoznawczego tych niewolników. Widać było, jak z ciała Triss ów znak znika i pojawia się u Jess. Tym samym klątwa przeszła na nią.

Tak to rozumiem :)

ocenił(a) film na 3
Selvgarr

Na serio znak z ciała Panny zniknął? Z tego co pamiętam, to ona cały czas miała go na ciele. Musiałabym jeszcze raz zobaczyć tą scenę, żeby się upewnić, ale nie chce mi się;-)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
klikk12

Tak, wyraźnie jest pokazane jak znika. Oszczędziłem Ci trudu, nie musisz już wracać do tej mocno przeciętnej produkcji :)

Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones