PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210898}

Babel

7,4 172 181
ocen
7,4 10 1 172181
7,0 23
oceny krytyków
Babel
powrót do forum filmu Babel

Japończyk, zastrzelił swoją zonę i pozbyl sie broni na safarii w maroku???

ocenił(a) film na 8
Klasykowiec

To nie ten film.

ocenił(a) film na 8
Klasykowiec

Ciekawe spostrzeżenie. Choć dokładnie nie pamiętam, ale tą broń japończyk oddał na długo przed śmiercią żony, co by wykluczyło ten element.

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

moim zdaniem ten film to propaganda - amerykańska. pokazuje jaka to bron jest zła i ze najlepiej ja odebrać obywatelom, którzy są zbyt głupi, nieświadomi by ja posiadać. Z każdej strony ograniczają nam wolność, niby dla naszego dobra, a moim zdaniem pewne rzeczy muszą się wydążyć.
Rownie dobrze możemy schować się w domu pod kocem, na zewnątrz przecież tyle szybkich aut i innych niebezpieczeństw!;o
Najważniejsze jest życie w zgodzie ze sobą, jeśli jego cena miałoby być wyrzekniecie się własnych poglądów, rodziny, religii która się wyznaje lub kraju w którym się urodziło to ja mowie dziękuję!!!!! Każde pozwolenie niesie ze sobą zagrożenie, to jednak nie znaczy ze mogą nas zamknąć w klatce jak niewolników, jak ptaszka.
mam nadz. ze rozumiecie co chce przekazać
Film mi się ogólnie podobał, jednak mam nieodparte wrażenie ze hejtuje prawo do posiadania broni.

ocenił(a) film na 7
aeakaap

Propaganda amerykańska nakręcona przez Meksykanina, taaa...

aeakaap

Hm Klasykiwiec... A czy przypadkiem wiara w dogmaty religijne i trzymanie się czegoś, bo tradycja narodową nie są właśnie zamykanie się w klatce... ciekawe co o tym sądzisz po 5 latach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones