PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210898}

Babel

7,4 172 229
ocen
7,4 10 1 172229
7,0 23
oceny krytyków
Babel
powrót do forum filmu Babel

Pytanie do osób mocno analizujących oglądany film. Czy tylko ja tak zrozumiałam, że ta Chieko tak naprawdę nie była córką tego bogacza tylko kimś w rodzaju kochanki, a że była dzieckiem to, aby ukryć ,,przestępstwo,, udeje jej ojca. Na dodatek jeszcze to że powiedziała ten śledczemu, że matka rzuciła się z balkonu, a później tak wymownie sobie przy niej stała, jakby chciała się rzucić. Intrygujące jest również zachowanie ,,ojca,, gdy wchodzi do domu, chwilę wcześniej mija kolesia z policji, który był u niego, jego córka stoi w środku nocy roznegliżowana na balkonie i wyczekuje (czego kufa ?? Kosmitów?) A on na luzie bierze ją za rękę i przytula ... Ok ;'D Jeśli ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć to zachęcam, ponieważ chyba mnie inteligencja zawiodła ;-;

ocenił(a) film na 9
Ataga_chan

Generalnie, to jest to w filmie zrobione tak, że domysły mogą iść w różne strony :). Z jednej strony niewyżycie seksualne dziewczyny może sugerować molestowanie, z drugiej - jest po prostu nastolatką, w trudnym wieku, w trudnej - z powodu niepełnosprawności, a zwłaszcza niedawnej tragicznej śmierci matki - sytuacji. Z ojcem nie miała wcześniej bliskiego kontaktu i ostatnia scena sygnalizuje chyba po prostu próbę porozumienia. Jest naga i stoi na balkonie, bo się jeszcze nie pozbierała po próbie uwiedzenia funkcjonariusza, ale przytulenie jest mało erotyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones