PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 185
ocen
4,3 10 1 55185
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

W odróżnieniu od tragicznej Polityki i średniawych Kobiet Mafii, ten film mi się bardzo spodobał. Zdziwiłem się , bo nie przepadam zbytnio za produkcjami Vegi (wciąż nie mogę zapomnieć jak zniszczył Świat wg Kiepskich). Nie wiem skąd tyle hejtu, to chyba trolle w odwrotną strone, świat wariuje... Film wciągający, dynamiczny, świetne role Królikowskiego i Ferdka. Historia głównie oparta na Wiśle Kraków i ich kibolach, ale nie tylko, być może z obawy o własną skóre lub jakieś posądzenia Vega wplutł też inne motywy z innych klubów, jak chociażby nawiązanie do Legii Warszawa i spoliczkowanie piłkarzy przez ultrasów. Myślę że w przypadku tego filmu jeśli chodzi o brutalność to dobrze ją oddał, nie został przekoloryzowany, bo takie rzeczy się dzieją. Właśnie taki burdel, albo nawet może i większy panuje w środowisku polskiej piłki, kto nie wierzy chyba nie ma o niej bladego pojęcia. Polecam film i nie patrzcie że to Vega.

Egzorcysta_Ferdas

A co ma Vega wspólnego ze Światem według Kiepskich?

ocenił(a) film na 8
bochen1441

Shieeeeet, faktycznie błąd, pomylił mi się on z Yoką :) Zawsze mi się myliło. Te część wypowiedzi trzeba wyciąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones