PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567113}

Bajkowe Boże Narodzenie

A Princess for Christmas
6,4 6 008
ocen
6,4 10 1 6008
Bajkowe Boże Narodzenie
powrót do forum filmu Bajkowe Boże Narodzenie

Ktoś zna tytuł obu utworów, które orkiestra grała podczas balu?

makaronki14

Mi to przypomina ten sam utwór, który brzmiał w serialu "Noce i dnie". Może to ten sam?

makaronki14

Moja mama twierdzi,że ta melodia przy,której tańczyła główna bohaterka z tym księciem to : "Nad pięknym, modrym Dunajem". Nie wiem czy to właściwy tytuł i czy to rzeczywiście ta melodia,ale może akurat:)

makaronki14

To chyba jednak nie to,ale na IMDb ją podane utwory z filmu,więc może tam coś być. Tytuł filmu na tamtej stronie to:A Princess for Christmas.

Mary_94

Poszukałam i ten jeden utwór z balu to może być to po wpisaniu w youtube:Ion Ivanovici - Danube Waves (Anniversary Waltz)
czyli coś było z Dunajem tylko chyba jednak fale Dunaju;)

Mary_94

Nie Ion a Iosif Ivanovici, a utwór to fale Dunaju. Nad Pięknym Modrym Dunajem Straussa nie był wykorzystany w filmie. Co do drugiego walca to rzeczywiście był to Walc Kwiatów Czajkowskiego ( Nutcrucker suit Jezioro Łabędzie) do tego tańczyli na balu walca Barbary ( W. Kazanecki ) z Nocy i Dni jednak ani w napisach końcowych ani na IMDb tego nie podają. A nie ma 2 tak podobnych walcow.

ocenił(a) film na 8
makaronki14

Drugi utwór to : Tchaikovsky - Waltz of the Flowers (przy tym utworze tańczyli też przed balem)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones