film

Bajkowe Boże Narodzenie

A Princess for Christmas
2011
1 godz. 31 min.
6,4 5 979
ocen
6,4 10 1 5979
Jules przejmuje opiekę nad osieroconymi siostrzeńcami. Niespodziewanie dzieci otrzymują zaproszenie od mieszkającego w Europie dziadka, który chce, by spędziły z nim święta. więcej mniej
Bajkowe Boże Narodzenie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Po śmierci siostry i jej męża, młoda Jules (Katie McGrath) decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kiedy w przeddzień Bożego Narodzenia niespodziewanie traci pracę, staje na skraju załamania. Jednak życie dziewczyny i jej podopiecznych, niespodziewanie zmienia się gdy do drzwi puka mężczyzna ze świątecznymiPo śmierci siostry i jej męża, młoda Jules (Katie McGrath) decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kiedy w przeddzień Bożego Narodzenia niespodziewanie traci pracę, staje na skraju załamania. Jednak życie dziewczyny i jej podopiecznych, niespodziewanie zmienia się gdy do drzwi puka mężczyzna ze świątecznymi zaproszeniami od nieznajomego krewnego z Europy. Czy młoda dziewczyna może zmiękczyć serce starego, zgorzkniałego po śmierci najstarszego syna, Pana na zamku? Czy Święta w bajecznej, zamkowej scenerii mogą przynieść prawdziwego księcia?

studio
Mediapro Studios / Motion Picture Corporation of America (MPCA) / Riviera Films
tytuł oryg.
A Princess for Christmas
inne tytuły
Christmas at Castlebury Hall Miedzynarodowe
A Christmas Princess Wielka Brytania
więcej
Kiedy Jules z dziećmi zajeżdżają po raz pierwszy do Castlebury Hall, flagi nad reflektorami samochodu zamieniają się miejscami, w zależności od ujęcia.
Film kręcono w Bukareszcie i na zamku Peles w Sinaii (Rumunia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych