PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106254}

Barbie z Jeziora Łabędziego

Barbie of Swan Lake
6,6 7 973
oceny
6,6 10 1 7973
Barbie z Jeziora Łabędziego
powrót do forum filmu Barbie z Jeziora Łabędziego

Kto wpadł na pomysł, żeby zrobić taki film?! Więcej powiedzieć nie mogę, bo nie oglądałem (i bogu dzięki)!

Kismeth

proponuje abys zobaczyl ten film, ale najlepiej w towarzystwie corki, a pozniej widzac jej entuzjastyczna reakcje napisal cos ciekawego, a nie ze do d..y ale i tak nie widzialem.

użytkownik usunięty
wojtek

cześć kto poklika. mam 9 lat mam na ime agata

ocenił(a) film na 9
Kismeth

kto cię tu wpuścil? jak można się wypowiadać nie wiedząc o czym się chce mówić? popukaj się w czoło będzie ci wesoło! zobacz, a potem się wypowiadaj! My z wnuczką namiętnie to oglądamy i za każdym razem jest fajniej. Polecam ci ten film.

ocenił(a) film na 3
Kismeth

Ja oglądałam ten film, szczerze to mi się nie podobał specjalnie... bajka nie miała "duszy", nic nie straciłeś nie ogladając go. ps. to tylko takie moje skromne zdanie :P

Kismeth

Daruj sobie te komentarze. To film dla dzieci - dla małych dziewczynek. Im frajdę sprawia oglądanie tego, tak samo jak nas we wczesnych latach dzieciństwa rajcowało mnóstwo bajek na cartoon network.

ocenił(a) film na 6
Kismeth

Wydaje mi się, że ocenanie po okładce to najgorsza rzecz, jaką można zrobic :P. Polecam obejrzec którąś z części przygód lalki Barbie, by chociaż miec podstawę do wypowiadania się. Jeśli chodzi o bajkę to naprawdę fajna.
Pozdrawiam :D

Kismeth

Dokładnie. Najpierw obejrzyj choć kawałek bajki, dopiero wtedy oceń :) To tak jakbym ja powiedziała, że jestes brzydki, a Cię nie widziałam :P

ocenił(a) film na 8
zla_mona

ja też bym tak powiedziała. jestem tego wręcz pewna!!!!!!!!!!!!

Kismeth

oglądałem 7 lat temu, teraz mam 14, jestem chłopakiem. Mówiąc szczerze nie był zły, sam bym nie oglądał ale z siostrą ogladałem ;) Nie miałem nic przeciwko niemu teraz jak sobie oglądam screeny to mnie bierze nostalgia :) No ale fakt faktem że film promuje lalki barbie tylko xD

mati_kroolik

jak można krytykować film którego się nie oglądało ? Proponuję obejrzeć film w wersji oryginalnej [angielskiej]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones