PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96099}

Bardzo długie zaręczyny

Un Long dimanche de fiançailles
7,3 20 152
oceny
7,3 10 1 20152
7,6 5
ocen krytyków
Bardzo długie zaręczyny
powrót do forum filmu Bardzo długie zaręczyny

Nie sadzicie ze zle dobrali aktorów Tatu jest starsza od Ulliela o 8 lat a grała młodsza o rok . Nie sadzicie że twórcy trochę źle dobrali aktorów. Według mnie widać było ze Matylda jest starsza od Maneka ( gaspard miał wtedy 19 lat i bardzo młodzieńczy wygląd a Tatu 28 lat)

Naifu666

Audrey Tautou przepraszam moj błąd!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Naifu666

Ja myślę, że to detal. Ona nie wygląda na swój wiek. A i w życiu, czasem spotykasz osoby mające 20 lat, a wyglądające na 30, i osoby mające 30, a wyglądające na 20. Mi np. zawsze wszyscy dają jakieś 5 lat mniej niż mam naprawdę :)

ocenił(a) film na 10
agaace

Zgadzam sie:) To detal i nie przeszkadza w filmie. Moja kolezanka ma 21 lat a wyglada nadal jak pietnastolatka:P Po ludziach roznie widac wiek, a bohaterka filmu przezyla przeciez ciężkie chwile wojny i niepewnosci o los ukochanego;) Po ciezkich przezyciach niektórzy szybko sie starzeją. Ale np. w scenie kiedy się kochali, a potem leżeli w łozku wygladali pięknie i młodo, jak rowieśnicy;)

ocenił(a) film na 6
Naifu666

Mnie osobiście to raziło. Audrey wyglądała za poważnie jak dla swojego filmowego partnera. Jeśli już miała grac główną rolę, to powinni dobrać jej kogoś starszego. Zresztą, całej historii zrobiłoby lepiej, gdyby główna para bohaterów była starsza. Ja miałam poczucie, że ich więź jest jeszcze taka naiwna, wyidealizowana, coś jak Romeo i Julia. Tzn. rozłąka i przeciwności podkręcają cały żar, ale kiedy ludzie już są razem zaczynają się sobą nudzić. Oczywiście nie można założyć, że Matylda i Manek by się rozstali, ale dla mnie to była właśnie miłosć z gatunku tych niedojrzałych, bardzo intensywnych, ale ulotnych.

Naifu666

No co ty, Audrey wcale nie wygląda na swój wiek, świetnie pasowała do tej roli.

ocenił(a) film na 8
Naifu666

A ja wcale tej różnicy wieku nie zauważyłam :)

Naifu666

Myślę, że jak się jest producentem i ma się aktorkę taką jak Audrey, to się robi wszystko żeby zagrała bez względu na takie "szczegóły" :)

Naifu666

Ona ma twarz wiecznego dziecka, można to wybaczyć ;)