PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732}

Bardzo dziki Zachód

Wild Wild West
6,1 76 309
ocen
6,1 10 1 76309
3,4 8
ocen krytyków
Bardzo dziki Zachód
powrót do forum filmu Bardzo dziki Zachód

Złote Maliny?

ocenił(a) film na 6

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ile ten film dostał Złotych Malin, ba, ile miał w ogóle nominacji! Szczerze mówiąc, to jestem bardzo zdziwiona tym faktem, bo wg mnie jest to dobry film. Świetna akcja, rewelacyjni aktorzy, super kostiumy, efekty specjalne, humor..
Dziwne...

ocenił(a) film na 8
Tosia_5

Film może nie za bardzo ambitny i nie ma w nim wielkiego przesłania odkrywającego sens życia, lecz szukać czegoś takiego w tym filmie mogli by tylko krytycy nominujący do złotych malin. Film urzeka grą aktorów i humorem, solidny film dla odpoczynku od poważnej filmologii. Ale malina dla piosenki to już całkiem mnie rozbroiła. Nie na taki rodzaj nagród zasłużył ten film.

ocenił(a) film na 6
regis8888

Dokładnie. Ja sprawdzałam zakładkę nagrody, bo byłam pewna, że był nominowany do jakiś bardziej ambitnych nagród, chociażby za kostiumy.

ocenił(a) film na 5
Tosia_5

Z jednej strony macie rację, od strony technicznej bardzo fajny film, ale złote maliny totalnie są ślepe na stronę techniczną i oceniają głównie sensowność czy właściwie brak sensu filmu + aktorstwo + zawalony pomysł. Aktorstwo tylko w przypadku pary agentów jest w porządku, cała reszta obsady jest sztucznie przewidywalna i momentami brzmią jak aktorzy grający w pastiszu co mi się jednak nie klei z konwencją jakiej spodziewałem się po tym filmie. Salma Hayek wypadła fatalnie. Za każdym razem kiedy się odzywa zaczyna mam ochotę pominąć scenę, ale efekty, kostiumy, scenografia - zasłużyły na ambitniejsze nagrody, macie rację.

ocenił(a) film na 7
Tosia_5

Również się z tobą zgadzam. Dobra komedia zgarnia maliny. Chyba dlatego przestali takie kręcić i nie ukazuje się nic śmeszniejszego niż "Dinner for schmucks" któremu dałbym góra 3/10.

piochux

Dinner for schmucks był świetny wię nie wiem o co Ci chodzi lamusie.

Private_Witt

Tylko nie lamusie, trochę szacunku dla użytkownika który grzecznie wyraził swoją opinię o filmie, ty chamski kmiocie.

_ParaDoks_

Chamski kmiot to Cię robił lamusie. "Oceniam tylko polskie kino" buahahaha

Tosia_5

moje odczucia są identyczne.film powinno się oceniać w ramach gatunku który reprezentuje.moim zdaniem jest to bardzo dobra komedia przygodowa,a przynajmniej na przyzwoitym poziomie.

ocenił(a) film na 2
Tosia_5

Za mało tych malin 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones