PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 830
ocen
6,9 10 1 4830
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

Lektor/Dubbing

ocenił(a) film na 6

Dysponuje ktoś wiedzą, czy ten film jest dostępny gdzieś z lektorem lub dubbingiem?

ocenił(a) film na 7
Quatr0

Naszego dubbingu nie posiada, za to lektora a i owszem : ) Na płycie DVD jest on dostępny, tylko że wiąże się to z wersją ocenzurowaną, niestety.

natka17_1998

Na czym polega wersja ocenzurowana na dvd

ocenił(a) film na 7
luka6782

W Polsce, jak i chyba w większości krajów, gdzie film ten był dystrybuowany (bodajże tylko Japonia była wyjątkiem), pojawił się jedynie w wersji ocenzurowanej - niektóre sceny zostały złagodzone, inne wycięte, a jeszcze inne zmodyfikowane. Za najbardziej znaczącą zmianę, jakiej dokonano w tej wersji, uchodzi sposób uśmiercenia Jokera w retrospekcji Batgirl. Tutaj jest filmik, który dokładnie porównuje obie wersje tej animacji: https://www.youtube.com/watch?v=paUYCdfYEXo

użytkownik usunięty
natka17_1998

Trochę odkopuje temat ale co mi tam. Czy wiesz może gdzie można znaleźć wersję rozszerzoną z napisami? Nie mogę jej znaleźć na moich ulubionych źródłach

ocenił(a) film na 7

Dawno temu oglądałam pełną wersję z napisami na kinomaniaku, ale niestety serwis jest już od dawna niedostępny. Ale widzę że teraz film jest na zaq2, też z polskimi napisami, w dobrej jakości. Zerknęłam na kluczowe sceny i to powinna być ta nieocenzurowana wersja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones