PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463049}

Batman: Rycerz Gotham

Batman: Gotham Knight
6,5 6 163
oceny
6,5 10 1 6163
4,6 5
ocen krytyków
Batman: Rycerz Gotham
powrót do forum filmu Batman: Rycerz Gotham

Najlepsza animacja z Batmanem od czasu Mask of Phantasm.Od strony technicznej rewelacja,fantastyczne ujęcia Gotham City.Nie wszystkie historie prezentują równie wysoki poziom,ale w sumie żadna mnie nie zawiodła.W zasadzie jedyne do czego bym się przyczepił to chwilami wygląd kostiumu batmana i długość filmu,powinny być jeszcze przynajmniej ze 2 epizody.Ze zdziwieniem zobaczyłem że wyższą ocenę ma Batman vs. Dracula.Naprawdę bardziej Wam się podoba?...

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Batman vs. Dracula ma u mnie conajmniej jedną gwiadkę więcej głównie za ciekawszą, spójniejszą fabułę i dobrą kreskę (choć zupełnie inną jak tutaj).

Ten film to bardziej ciekawostka, raczej dla fanów.
Zgadzam się z oceną [8/10].

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Od razu na wstępie zgadzam się ocenami ja także dałem 8/10 bo film rzeczywiście bardzo dobry. Najbardziej podobała mi się historyjka z płatnym zabójcą "Deadshot" choć historia o bólu też niczego sobie. Na początku obawiałem się że cały film będzie utrzymany w takiej stylistyce ale na szczęście twórcy się postarali.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Mi również się spodobał koncept tego Batmana, że każdy rysownik wziął się za inną scenę:). Poza tym strzałem w dziesiątkę, było zaangażowanie Kevina Conroya w roli głównego bohatera, gdyż po pierwsze: nie zdzierżyłbym po raz kolejny głosu Bale'a, a po drugie: ten facet ma doświadczenie z tą postacią, gdyż już podkładał pod nią głos w serialu animowanym, a także w Arkham Asylum i Arkham City. Dlatego miło go było usłyszeć i w tym filmie:)

hellboyjr

Ogladnij Batman Under the Red Hood - juz o zadnej innej nie powiesz ze jest lepsza :)

P.S. - Top 3 u mnie jeszcze Batman przyszlosci AKA Batman Beyond AKA Batman of the future

ocenił(a) film na 8
Mr_Krytyk

Pewnie, że UNDER THE HOOD jest lepszy, od niego z kolei lepszy YEAR ONE, a DARK KNIGHT RETURNS to już kosmos całkowity .Zauważ, że mój wpis pochodzi z 2008, Batman ma ostatnimi laty szczeście w animacji, wcześniej nie było tak różowo.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Zgadzam się najlepszą stroną tej animacji jest klimat gotham który jest bardzo dobrym odzwierciedleniem komiksowego gotham muzyka też stoi na wysokim poziomie mocne 8/10 się należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones