PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 306
ocen
6,1 10 1 76306
5,5 19
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

rozmieniamy się na drobne - z filmu na film gorzej.

azurb

Czkawka?
Dostales czkawki chlopie czy moze masz wade wymowy. Wystarczy raz napisac nie trzeba powtarzać po 5 razy.

ocenił(a) film na 4
tokol

5x3=15
Tokol! Nie moglem sie powstrzymac i musialem dodac swoje 5 groszy. Ale na to jest proste wytłumaczenie. Azurb dzieki swojemu genialnemu komentarzowi do tego filmu dostal az 15 pkt. To sie oplaca. Po co wymyslac jakies niestworzone historie jak mozna zrobic tak prosta i genialna rzecz? 5 indentycznych komentarzy po 3 pkt za kazdy komentarz. Brak mi slow....

ocenił(a) film na 5
monaco

chyba ktos tu jest zazdrosny
na pocieszenie powiem wam ze ekipa filmwebu wycina powtarzajace sie posty i automatycznie odbiera takie punkty a powinno to tak dzialac ze baza nie wpuszcza tego samego posta
i nie spieszyl bym sie z kamieniowaniem azurba bo mi sie udalo wrzucic niechcaco ten sam post trzy razy przez wolny transfer i lkikniecie wyslij (myslac ze jest timeout)!!!

toudi

ciekawe
Do tego, jakże zagorzałego sporu postanowiłem i ja dorzycić swoje 5 groszy. Skoro Toudi twierdzi, że ekipa filmwebu wycina powtórki, to co one nadal robią w komentarzu azurba ???, Może zajrzałem tu za późno i komentarzy tych było 10 z czego 5 zostało wykasowanych :)
, a pozostałe 5 zostanie wykasowane za jakiś czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones