PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 044
oceny
7,6 10 1 362044
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Napewno po Batman i Robin duzo lepsze . Dalem 8 bo czasem przynudza . Ale nie jest zabawny tak jak wczesniejszy mowie tu o 4 czesci batman i robin. Klimat calkiem fajny . No mozna ogladnoc cza poswiecic prawie dwie godzinki wiec milego ogladania

tabaluga191919

Batman i Robin lepsze :D Widać że jesteś fanem filmów szybkiej akcji i humoru,lepiej idź obejrz sobie jakąś strzelanke bo poważne kino nie jest dla ciebie (moge sie mylić ale taka jest twoja wypowiedź) Film lepszy od Robina i Forever ale gorszy od 2 części Burtona.

ocenił(a) film na 10
Lecho1523

Powiedzmy szczerze ze Tim Burton rządzi... No ale cóz Batman Początek byłby fajny gdyby zmienili nieco wątek oraz gdyby nie trwał ponad 2 godzin!...

pitixpl

Mi tam czas nie przeszkadza bo się nie nudziłem, Burton jedyny ma w hoolywood takie pomysły(wyobraźnie) co widać po jego filmografii. Jego części batmana są jak na razie najlepsze ale nie idealne, 2 cześć jak dla mnie rewelacyjna. W tym filmie bardzo dobrze że pokazali od początku jak narodził się batman , bo przedtem batman był odrazu xd. Ale ogólnie ten film zepsuła całkowicie Katie Holmes(dobrze że Mrocznym Rycerzu ją zmienili)

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

Zdecydowanie Burton stworzył najlepsze filmy o Batmanie bo są takie
fantastyczne.Ja również dałem ocenę 8/10 trochę wolno się rozkręca i jest
za długi.......

użytkownik usunięty
yoyo689

A mnie właśnie Batmany Burtona odrzucają tą fantastyką...i dlatego wolę wizję Nolana, bardziej do mnie przemawia, łatwiej mi uwierzyć w takiego Batmana.;) Jeżeli zaś chodzi o 2 część T.B., to z dobrych filmów o Batmanie ( do czego nie zaliczają się dzieła "Forever oraz B. i R.;) ) jest to moim zdaniem najgorsza część. Pingwin był ohydny, nie mogłem na niego patrzeć, a cały wątek z nim...po prostu głupi. Zdecydowanie wolę Nolanowską wizję człowieka nietoperza, choć ta Burtona była zapewne bardziej klimatyczna, dlatego też lubię tamte filmy, ale...;)

ocenił(a) film na 7
Lecho1523

"Napewno PO Batman i Robin duzo lepsze". - a ty tak ostro chłopaka zjechałeś, aż się odpowiedzieć nie odważył :P
Może niepotrzebnie odkopuję, ale musiałam sprostować. ;)

tabaluga191919

Do Batmana i Robina lepiej tego nie porównywać bo B&R to film dla przedszkolaków a Batmany Nolana są dla czternastolatków czyli już wyższy przedział wiekowy no może od 10-14 lat Taki przedział wiekowy dla filmów Nolana bo przecież starszy widz będzie tylko zażenowany taką spuścizną nolanowską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones