PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 044
oceny
7,6 10 1 362044
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Wszystkie części Batmanów Nolana to genialne kino. Połączenie filmu rozrywkowego z ambitnym. Każda część posiada ścieżkę dźwiękową na poziomie arcydzieła, niesamowite efekty specjalne i zdjęcia, rewelacyjną grę aktorską, a co najważniejsze niesamowity, zaskakujący scenariusz i klimat, dzięki czemu filmy ogląda się z zapartym tchem. Jeden z niewielu tego typu filmów, który pokazuje realistyczną wizję całej historii oraz bardzo "ludzkiego" bohatera. O zaletach tego dzieła mógłbym mówić bardzo długo.

Moje oceny:
BB - mocne 9/10
DK - 9/10
DKR - słabe 9/10

ukaniulz

Dla mnie tak:
BB - 9/10
TDK - 9+/10
TDKR - 6/10

hr_dooku

BB - 9/10
TDK - 9+/10
TDKR - 6/10

ocenił(a) film na 10
ukaniulz

Wszystko zgrabnie i na temat. Ja tam mam za wszystkie części 10, się nie rozdrabniam.

ocenił(a) film na 10
ukaniulz

No i po każdej części u Nolana (mimo że są dosyć długie) moja reakcja na napisy końcowe była taka sama:
"JAK KU*WA KONIEC FILMU???!!! I WANT MORE".
To mi się ostatnio zdarzyło tylko po trylogii z Bourne'em...Trylogii, bo "Dziedzictwo" to shit. Dlatego po przemyśleniu sprawy jednak cieszę się, że Nolan i Bale nie przyłożą ręki do "Justice League"... Jeszcze by się pogrążyli i na co to komu.
Czasem lepiej nie kuć żelaza póki gorące bo niesmak zostaje;)

WhiteDemon

Dokładnie, to samo miałem, dawno nie oglądałem tak dobrych filmów.

kubafilmoogladacz

Batman Biegins - 10/10
The Dark Knight - 9,5/10
The Dark Knight Rises - 10/10

:) U mnie tak to wygląda

ocenił(a) film na 10
ukaniulz

Batman Begins - 10/10
The Dark Knight - 10/10
The Dark Knight Rises - 10/10
co część coraz mocniejsza dziesiątka :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Założyłeś konto żeby sobie potrollować?
Ambitne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ukaniulz

Batman Begins - 10/10
The Dark Knight - 10/10
The Dark Knight Rises - 10/10

Wiem, że te filmy mają różne błędy i gdyby na to patrzeć to nie zasługują na tą ocenę, ale po prostu uwielbiam tą trylogię. Bardzo często słucham ścieżkę dźwiękową, wiele cytatów znam na pamięć. Może to i przesada, ale cóż poradzić. Filmy te oglądam w wielu wesołych jak i smutnych sytuacjach i one mi polepszają humor. Wiem, że pewnie zaraz ktoś mnie uzna za jakiegoś psycho-fana czy coś innego, ale każdy z nas ma swoje ulubione filmy, które "dodają mu sił" i nawet jeśli widzimy w nich błędy to potrafimy je wybaczyć.

ocenił(a) film na 9
Mojzesz_trzeci

Nie da się zrobić filmu bez błędów. Na szczęście w Batmanach Nolana nie były one aż tak rażące.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mojzesz_trzeci

Mam dokładnie takie samo zdanie o trylogii jak ty. Niektóre utwory z soundtracków mógłbym słuchac na okrągło. Filmy są kapitalne. Każdy jest na swój sposób inny mimo iż jest to jedno uniwersum i to jest świetne.

ocenił(a) film na 8
ukaniulz

BB - 9/10
TDK - 10/10
TDKR - 9/10

Zgadzam się najlepsza trylogia. Na drugim miejscu natomiast dałby trylogie Spidermana Raimiego a na 3 Iron-mana

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

No to mamy podobne zdania. Spider Man zdecydowanie na drugim. Co do trzeciego, to się nie zastanawiałem.

ocenił(a) film na 10
ukaniulz

1 miejsce batman potem długo długo nic , a potem ewentualnie spider man.Dla mnie Batman początek jest arcydziełem 10/10. Druga część 8/10 , a trzecia 9/10. Moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 9
tomeczekxxx_fw

Na trzecim trylogia X-Men.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones