PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 053
oceny
7,6 10 1 362053
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Widziałam właśnie nowy zwiastun i.... już bardziej mnie nie mogli dobić!!!! Czekam na ten film od momentu kiedy się dowiedziałam, że główną rolę gra Christian Bale, a teraz pokazują mi taki świetny trailer... JA SIĘ CHYBA NIGDY NIE DOCZEKAM!!!!
Mimo wszystko, napewno będzie świetnie... :)
Pozdr.
M.

Mysza_2

tez wlasnie obejrzalem nowe zwiastuny :|:| i ...tez bardziej nie mogli mnie dobic !!! ..tyle ze w innym sensie )))) . gdzie jest mroczne GOTHANCITY ...i gdzie ten Klimat prawdziwego Batmana :|:| ...... mam nadzieje ze sie myle, narazie nic nie czytalem o tym filmie obejrzalem tylko te 2 zwiastuny ..i z tego to wnioskuje ..

ocenił(a) film na 6
krzysiekjj

I ja też obejrzałam nowy zwiastun i chociaż nadal jest to dla mnie najbardziej wyczekiwany film 2005 roku to nie wiem co myśleć. Bale jako Batman- super. Christopher Nolan za kamerą- super. Tylko czy to nie jest zbyt piękne ażeby było prawdziwe...

Zgadzam się co do Gotham City- w tym filmie wcale nie czarne charaktery powinny być mroczne a właśnie miasto. Nowy Batman może dużo stracić w tej kwestii- ale dla pocieszenia: Christopher Nolan i jego Memento miało ZAJEBISTY klimat!!!

ocenił(a) film na 8
BTKA

No co wy! Właśnie że atmosfera jest i to jaka!! sam mrok...a Gotham to za dużo nie pokazali, narazie nie mozemy stwierdzić jaka będzie atmosfera.
Ja jak zwykle mam obawy co do scen akcji, czy Nolan sobie poradził.
Ale jak na razie: SUPER!

Ada

Ja po obejrzeniu nowego zwiastuna też mam mieszane uczucia. Przebić Batmany Burtona to wręcz zadanie niewykonalne. Chyba taki właśnie będzie Batman Begins czyli dużo lepszy od 3 i 4 ale nie lepszy od 1 i 2.

ocenił(a) film na 10
Mysza_2

hehe!! je tez czekam na ten filmy od dawna!! Ciesze sie bardzo ze jedna z głownych ról zagra Christian Bale!!:)) to naprawde swietny aktor a poza tym pasuje mi do odtworcy roli czarnego nietoperza o sto razy leszpy od Clooneya czy Kilmera nawet od samego Keatona;)) zapowaida sie naprawde rewelacyjna adaptacja komiksowa
Aktorzy: Bale,Freeman,Watanabe same Gwiazdy!!!
Rezyser: Nola(Memento- chyba nie musze komentowac!!)
Muzyka:J.N.Howarad i Hans Zimmer!!! mysle ze zrobia nam nieziemska uczte dla ucha!!! i posluchamy naprawde swietnego score którty bedziemy dlugo wspominac po wyjsciu z sal kinowych!!
Pozostanie jak narazie czekanie na rozwoj sytacji! choc i tak nie sadze ze dorowna ta czesc Batmana Burtonowskiemu Klimatowi i futurystycznej wizji calego Batmana!!
Pozdrawiam wszystkich!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones